Facebook Google+ Twitter

Gdzie wybrać się w weekend w Warszawie? Przeczytaj nasze propozycje!

Pokaz fontann, udział w licytacji razem z gwiazdami polskiego filmu, czy bieg w maratonie? A może jeszcze coś innego? Propozycji jest wiele, a wybór należy do Was.

 / Fot. materiały prasoweW nadchodzący weekend w Warszawie szykuje się całe mnóstwo ciekawych wydarzeń. Jest ich tak wiele, że każdy znajdzie coś dla siebie.

28 i 29 września (piątek i sobota) będą ostatnią szansą, aby zobaczyć multimedialny pokaz fontann w Parku Fontann na Podzamczu. Półgodzinna prezentacja z laserami i muzyką nawiązuje do tegorocznego Euro 2012. Multimedialne pokazy można było oglądać od 1 maja w każdy piątek i sobotę, a w okresie Euro 2012 nawet częściej. Pokazy rozpoczną się o godziny 21.

Zbliżający się weekend to też ostatnia szansa dla tych, którzy chcą przenieść się w czasie do dawnej Warszawy i przejechać Warszawskim Tramwajem Promocyjnym. Z tej okazji dla wszystkich pasażerów Tramwaje Warszawskie przygotowały szereg atrakcji. Będą to m.in. koncerty we wnętrzu wagonu, podróże z przewodnikiem, który opowie o historii stolicy i jej ciekawych miejscach, a także każdy z pasażerów zostanie obdarowany upominkiem.

W najbliższą sobotę w szpitalu św. Rodziny (ul. Madalińskiego) odbędzie się inauguracja "Miesiąca walki z rakiem piersi". Lekarze wspierani przez znanych aktorów m.in. Edytę Jungowską, Joannę Koroniewską czy Marka Siudyma poprowadzą aukcję na rzecz wyposażenia sali operacyjnej szpitala. Licytacja rozpocznie się o godzinie 11 i potrwa około trzech godzin.

Prosto ze szpitala św. Rodziny możemy udać się na skwer przy Teatrze Komedia (od strony ul. Sierpeckiej), gdzie o godzinie 15 odbędzie się odsłonięcie rzeźby "Kobieta z dzieckiem" autorstwa Aliny Szapocznikow. Rzeźba pochodzi z lat 1949-1950, lecz ostatnio zostało poddana renowacji i w sobotę nastąpi jej ponowne odsłonięcie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.