Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3849 miejsce

Gdzie zaparkować w centrum Warszawy?

Parkowanie samochodu tej wiosny w centrum stolicy to niemałe wyzwanie. Na dodatek, w związku z budową II linii metra zamknięta będzie ul. Marszałkowska.

W centrum Warszawy trudno o miejsca parkingowe / Fot. Tomek PiekarskiW rejonie zamykanej ul. Marszałkowskiej organizacja ruchu przewiduje dodatkowe miejsca parkingowe na wyłączonych z ruchu pasach tej ulicy od strony rodna Dmowskiego na południu oraz na dojeździe do ul. Rysiej od strony północnej (przejezdność ul. Rysiej rozstanie utrzymana).

Dla okolic ul. Rysiej występują trzy warianty - zgodnie z przesuwaniem się frontu robót. Szczegółowe informacje wraz ze schematami prezentującymi nową organizację ruchu w rejonie zamkniętego odcinka ul. Marszałkowskiej można znaleźć na stronie um.warszawa.pl.

W tym roku wyjątkowo trudno poruszać się samochodem w stolicy / Fot. Tomek PiekarskiW okolicy Nowego Światu organizacja pozostaje bez zmian za wyjątkiem letnich weekendowych wyłączeń ruchu - jak co roku w sezonie w weekendy ciąg ul. Krakowskie Przedmieście-Nowy Świat jest zamknięty dla ruchu kołowego.

Gdzie można zaparkować w tym rejonie?

Przykładowo, za wyjątkiem sytuacji niestandardowych (jak np. ważna wizyta zagraniczna, duża impreza sportowa etc.) można wjechać w ul. Smolną od strony Alej Jerozolimskich lub od Powiśla podjechać w ul. Gałczyńskiego i w ten sposób dostać się na tyły Nowego Światu. Każdorazowo jednak należy patrzeć na znaki i postępować zgodnie z oznakowaniem pionowym i poziomym.

Dla chcących zaparkować w rejonie Pałacu Kultury i Nauki pozostają parkingi podziemne, jeden z największych znajduje się przy ul. Emilii Plater w ciągu budynków przy Złotych Tarasach.

Znajdź nas na Google+Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.