Gedania vs. ENION. Zwycięstwo 3:0 siatkarek z Dąbrowy Górniczej

ENION Energia MKS Dąbrowa Górnicza pokonuje Gedanię Żukowo 3:0.

Siatkarki Gedani patrzące w najbliższą przyszłość: porażkę zespołu / Fot. Kamil ĆwiklińskiZawodniczka ENIONU Energia MKS / Fot. Kamil ĆwiklińskiKolejna porażka Gedanii Żukowo. Tym razem siatkarki zmierzyły się z ENION Energia MKS Dąbrowa Górnicza i zostały pokonane 3:0. Mecz został rozegrany w sobotę w Hali Sportowo-Widowiskowej w Żukowie o godzinie 17.

I set trwał 22 minuty i zakończył się wynikiem 13:25,. II - 23 minuty i zakończył się wynikiem 16:25. Zaś III set zakończył się, po niespełna 20 minutach, wynikiem 9:25. Już w połowie III seta kibice Gedani przewidzieli całkowitą porażkę siatkarek, opuścili trybuny i udali się do domów ze spuszczoną głową. Po meczu MVP uznano Agatę Purę.
Siatkarki ENION-u triumfują zwycięstwo. / Fot. Kamil ĆwiklińskiSiatkarki Gedani Żukowo / Fot. Kamil Ćwikliński