Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4470 miejsce

Gehenna w schronisku dla zwierząt w Kielcach

Konające psy i masowa eutanazja zwierząt w kieleckim schronisku zostały pokazane całemu światu. Zwierzęta były traktowane okrutnie.

Świętokrzyskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami zaproponowało zmiany kierownictwa w kieleckim schronisku dla zwierząt jeszcze w pażdzierniku. Działacze stowarzyszenia uważają, że w placówce dochodzi do szeregu nieprawidłowości, które potwierdziła także kontrola Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii.www.petycje.pl

Obrazy, jakie pokazuje program "Uwaga", są drastyczne i niestety prawdziwe.



O bardzo złej sytuacji w placówce, organizacje broniące praw zwierząt słyszały już od paru lat.

Dzięki interwencji wielu ludzi i organizacji, do kancelarii prezydenta Polski wpłynęło aż kilkaset listów w tej sprawie.

5-10-2010 r. na niezapowiedzianej inspekcji pojawili się posłowie i jedna z przedstawicielek kancelarii. Widok jaki zobaczyli, był wprost wstrząsający. Na ich oczach skonał jeden z psów schroniska.

"Ta sunia wyszła do nas i skonała na naszych oczach" – powiedział Pan Paweł Suski (poseł na Sejm). Dodał po chwili: "Nie wyobrażam sobie, żeby to mógł zrobić człowiek, ale to zrobił człowiek".

Niestety, taki los tym niewinnym zwierzętom, zgotował właśnie człowiek.pies / Fot. Beata Traciak

Można przygarnąć psa ze schroniska w Kielcach. Proszę ludzi "dobrej woli", o adopcję psów z kieleckiego schroniska. Ich los, jest w Państwa rękach: Przygarnij psa

żródło
TVN- "Uwaga"
10-11-2010
www.uwaga.onet.pl


Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

majka p.
  • majka p.
  • 10.08.2011 12:58

mam pytanie..?tylko czy ktoś mi odpisze?
pod blokiem sa małe kotki kilka dni temu jeszcze były pełne życia i radosne dzis rano jeden już nie zyje, a 2 z 5-ciu kotków umierają, jeden to leży na trawie i ledwo co się rusza, a drugi prawie nie widzi na oczka bo ma całe zaklejone mażią żółtą , nikt się nimi nie interesuje chociaż widać z okna jak ten biedy kotek lewo co oddycha i przewija się jak gosienica ..? gdzie takie wezwanie można zgłosić, żeby ktoś je uratował albo wziął i pomógł im sąsiedzi tylko patrzą i nic nie robią.. mi serce pęka ... co mam zrobić?

Komentarz został ukrytyrozwiń
dagmi
  • dagmi
  • 04.05.2011 21:19

Coś strasznego. Jak tak można niech ci ludzie się zastanowią co robią bo nikt nie chciałby być tak tratowany.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Iza
  • Iza
  • 31.03.2011 14:25

Masakra, a mnie znajomi namawiali zeby oddac psa do schroniska , bo nie moze mieszkac ze mna, to by byla najwieksza głupota w życiu. Wiec prośba o pomoc Bernenski Pies Pasterski poszukuje domu z ogrodem , bardzo pilne

Komentarz został ukrytyrozwiń
Karina
  • Karina
  • 21.02.2011 15:19

Boże....

Komentarz został ukrytyrozwiń
emila
  • emila
  • 26.01.2011 19:52

to jest patologi co sie w tym kraju dzieje codziennie cos nowego i bardziej drastycznego sad jak zwykle pewnie nic nie zrobi dzis 26.01.2011 obejzalam filmik i az sie poplakala poprostu ludzie bez serca i to jeszcze zalozyli schronisko kurwa to jest pojebane i chce powiedziec ze jak dorosne to sie sama takimi ludzmi zajme i poprosu zabije tak jak tez zwierzeta cierpialy chciala bem aby oni to przeczytali i moze by sad cos zrobil a nie on se siedzi i sie zastanawia a i ostatnio tez ogladalam filik jak 3 letnie dzieco zocalo kotem to ja powiedzialam zeby go odrazy do wiezieniaa pozniej robiono z nim wywiat i powiedzial ze on kocha zwierzeta aha napewno i sad pewnie nic nie zrobi TO JEST POJEBANE CIESZE SIE ZE WYJECHAJAM DO LONDYNU ALE JESTMI WSTYD ZA TYCH LUDZI HUJ WAM W DUPE !!

Komentarz został ukrytyrozwiń
katarzyna Kobylarz
  • katarzyna Kobylarz
  • 15.01.2011 19:05

DLA TYCH LUDZI POWINI ZASTOSOWAC KARE SPALENIA NA STOSIE !!! BYLAM TAM, SCHRONISKO W STANIE TRAGICZNYM!!! WSTYD MI ZA WAS RODACY!! WSTYD MI ZA TO ZE TU SIE URODZILAM!!! WSTYD !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
kasiaaa
  • kasiaaa
  • 02.01.2011 16:00

az sie wstydze,ze z kielc jestem ;(;(;(

Komentarz został ukrytyrozwiń
nina bosak
  • nina bosak
  • 12.12.2010 09:49

huj wam w dupe świnie jebane!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
MARTA XXX
  • MARTA XXX
  • 26.11.2010 21:19

ZAMKNILABYM TE SWINIE W TYCH KLATKACH W TYCH SAMYCH WARUNKACH NIECH SE PACZUJA CO TO ZNACZY!!!.............

Komentarz został ukrytyrozwiń
Paulina G.
  • Paulina G.
  • 26.11.2010 20:12

Dosłownie przed chwilką obejrzałam reportarz w uwadze o tym nieszczęsnym schronisku i muszę przyznać, że jestem w szoku.Osobiście uważam, że osoby które są odpowiedzialne za tą całą sytuacje powinny jak najszybciej zostać pociągnięci do odpowiedzialności.A ludzie, którzy wyłaniają osoby na stanowiska kierownicze w takich placówkach powinni z większym rygorem podchodzić do obsadzania takich ludzi.I szkoda że rząd zamiast zajmować się co niektórymi pierdołami nie może ulepszyć sytuacji w każdym schronisku w Polsce.