Facebook Google+ Twitter

Gej jest OK!

Przeczytaj, by sprawdzić poziom swojego gejostwa.

 / Fot. TeletubbiesLudzie noszący obcisłe podkoszulki wcale nie muszą być homoseksualistami. Weźmy na przykład takiego Mariusza Pudzianowskiego. On w każdym podkoszulku wyglądałby jak gej. A księża? Oni zawsze mają luźne ubrania. Pozostając przy garderobie przyjrzyjmy się swetrom. Ale nie takim zwykłym, lecz ciepłym, w różne głupie wzorki i z wysokim kołnierzem. Kto nie dostał takiego swetra od babci pod choinkę? No właśnie. Starsze pokolenie jest zazwyczaj najbardziej konserwatywne. Czy gdyby noszenie takiego swetra zdradzało naszą orientację seksualną, to babcia wręczała by go wnuczkowi ze słowami: "masz i noś, niech ci służy"?

Wśród małych chłopców forsuje się tezę, że parasol jest dla homoseksualistów. Prawdziwy mężczyzna chodzi bez parasola, bo jest hardy i twardy. I choć mama powtarza: "weź parasolkę, tata też z nią chodzi", to dziecko woli moknąć. Lepiej być chorym, niż dowiedzieć się w szkole czy przedszkolu, że jest się gejem. Szczytem szczytów jest już dwóch chłopaków pod jedną parasolką. Widząc takie zjawisko na ulicy nie mamy wątpliwości - jeden z nich jest homoseksualistą! Prawdziwy facet powinien być mokry! Jeśli nie jest, to może być gejem.

Za symbol homoseksualizmu uchodzi kolor różowy. Różowy symbolizuje młodość, wdzięk i pogodny nastrój. No proszę! Kto by podejrzewał, że gej może mieć pogodny nastrój? Niby z czego ma się on cieszyć? Pewnie jest im w Polsce za dobrze i gdy wszyscy walczą z kryzysem, oni kolorem różowym manifestują swój pogodny nastrój. A może cieszą się z naszego nieszczęścia? Eh, Ci wstrętni inni! Najlepiej wybudujmy im getta i czekajmy, aż historia się powtórzy. Mało który fan piłki nożnej wie, że piłkarze Juventusu początkowo grali w różowych koszulkach. Wówczas były to w zasadzie koszule, nie koszulki. Kto by pomyślał?! Jedenastu spoconych, zarośniętych Włochów w różowych koszulach!

Jeśli jesteś Żydem albo Niemcem, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że jesteś gejem. Powie ci to przynajmniej każdy osiedlowy skin. Wystarczy jednak trochę poszperać w Google, aby dowiedzieć się, że przed II Wojną Światową w Polsce było więcej Żydów, niż w Niemczech, a nawet w Izraelu (wówczas Izrael nie istniał). Istnieje więc spore prawdopodobieństwo, że masz czytelniku żydowskie korzenie. I ty skinie też, chociaż tego nie czytasz. Nie każdy Żyd to homoseksualista. Podobnie jest z Niemcami. Wbrew plotce, jaką rozsiewano na ziemiach polskich w czasie kampanii wrześniowej, jakoby żołnierze Wehrmachtu gwałcili nie tylko kobiety ale i mężczyzn.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (19):

Sortuj komentarze:

jextrq
  • jextrq
  • 13.07.2011 16:06

D4aSq8 <a href="http://huchgsdvdvba.com/">huchgsdvdvba</a>, [url=http://ramzgddbqptg.com/]ramzgddbqptg[/url], [link=http://gemekkrxggud.com/]gemekkrxggud[/link], http://doyexjjlggnp.com/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Badania Celie Kitzinger i Sue Wilkinson: TRZY ETAPOWY PROCES przemiany tożsamości seksualnej.
II etap: - dyslokacja od przeszłości, przerwa w życiorysie, potrzeba całkowitej rekonstrukcji.
Innymi słowy pozegnanie z męską tożsamością w wydaniu hetroseksualnym - powitanie mniej męskiej tożsamości w wydaniu homosekusalnym. Rozwinę w artykuole o męskosci.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niestety nie rozumiem co chciałeś przez ten tekst powiedzieć....trochę się pogubiłem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 28.12.2009 12:50

"Lepiej być polskim gejem niż gejem kosmopolitą/bezpaństwowcem".

Nie za bardzo rozumien, co twoja opinia miałaby wnieść do tematu samego homoseksualizmu. Dlaczego gej kosmopolita jest gorszy od geja patrioty? Innymi słowy: każdy gej jest ok ;) a wartościowanie ludzi w ogóle wg stopnia patriotyzmu to zupełnie inny temat...

Komentarz został ukrytyrozwiń

A póki co...http://wiadomosci.onet.pl/1590919,2678,1,afryka_przeciwna_gejom,kioskart.html...Afryka staje sie terenem, gdzie podatność na wpływy religijne przyzwala na usankcjonowaną działalność ortodoksów-morderców.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo ciekawy punkt widzenia na orientacje seksualne, zostawiam 5+

Komentarz został ukrytyrozwiń

Lepiej być polskim gejem niż gejem kosmopolitą/bezpaństwowcem. Na ludziach pozbawionych patriotyzmu i miłości do Polski na pewno zbudujemy doskonałą Polskę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tomaszu, co do kolorów to w ogóle Polacy są bardzo oszczędni. Jadąc jesienią lub zimą w autobusie mam wrażenie, że oblepia mnie jakaś szaro-ciemnobrązowo-czarna ponura masa. Aż przyjemnie mi się robi jak widzę jakąś panią w krwistoczerwonym płaszczyku lub faceta w pomarańczowej kurtce. A Twoje obserwacje - trafne :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 27.12.2009 18:24

No właśnie! Najważniejsze żeby być Polakiem! A nie daj Boże trafi się np. wspomniany wcześniej niemiecki gej, albo gej Francuz... zgroza, po prostu zgroza!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wiem czemu gej to miałby być Niemiec?

Gej nie jest dla mnie wyrazem wulgarnym. Zresztą najważniejsze jest by być Polakiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.