Facebook Google+ Twitter

"Gej w wielkim mieście" zaciekawia

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2012-02-27 21:05

"Książka może być gratką dla wszystkich innych ludzi, którzy są ciekawi, jak to jest z tymi gejami? Co mają w głowie, co myślą? Co mówią, o czym rozmawiają, jak ten ich świat wygląda od środka?" /Mikołaj Milce/

"Gej w wielkim mieście" Milcke Mikołaj / Fot. okładka książki Akcja "Geja w wielkim mieście" Mikołaja Milcke dzieje się na przestrzeni kilku lat w różnych miejscach Polski. Raz jest to Warszawa, innym razem Kraków i jakieś małe miasteczko w woj. lubelskim.

Głównym bohaterem jest młody chłopak (nie znajdziemy tu jego imienia, ale na dobrą sprawę może być nim każdy, kto przybył do wielkiego miasta z prowincji), który rozpoczyna nowy etap swojego życia.

Ciężko mu się rozstać z matką, przyjaciółmi i miejscem, które zna od urodzenia (o wiele łatwiej zostawić mu nielubianego ojca i brata). Przybywa do Warszawy, aby studiować dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim.

Mimo wcześniejszego zagubienia i czucia się gorszym z powodu pochodzenia, dosyć szybko się aklimatyzuje. Znajduje kolegów i przyjaciół (ki). To im odważy się przyznać do swojej orientacji seksualnej i odtąd będzie łatwiej mu żyć. Nie będzie już musiał dalej skrywać tej tajemnicy przed światem.

Niebawem pozna starszego od siebie mężczyznę (przyciągającego swoją urodą i sposobem bycia także i kobiety) i zamieszkają razem. Co będzie dalej? Czy teraz jego życie będzię kolorowe i beztroskie, czy przyniesie mu mnóstwo rozczarowań? Tego dowiecie się sami, biorąc do ręki książkę "Gej w wielkim mieście". I nie musicie czytać jej ukradkiem, tak by nikt nie widział...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.