Facebook Google+ Twitter

Gejowskie trybuny na Euro 2012?

Członkowie pierwszego w Polsce gejowskiego fanklubu polskiej reprezentacji piłki nożnej domagają się własnych trybun w czasie mistrzostw Europy w 2012 roku. Podobna inicjatywa od lat jest znana w państwach Europy. Co na to Polska?

Tłumy kibiców niemieckiej reprezentacji piłki nożnej / Fot. GNU-Lizenz für freie Dokumentation,1.2,Baschti23,http://de.wikipedia.org/w/index.php?title=Datei:Choreo2.JPG&filetimestamp=20060222101620Powstanie specjalnego sektora dla homoseksualistów na polskich stadionach graniczy raczej z cudem. Czy w ogóle coś takiego jest potrzebne? Stowarzyszenie "Tęczowa Trybuna" uważa, że takie trybuny są niezbędne.

"Obecna sytuacja na stadionach nie pozwala nam na korzystanie ze wspólnego dobra, jakim są mecze reprezentacji narodowej(...) Domagamy się od wszystkich organizatorów Euro 2012 stworzenia bezpiecznego sektora dla członków naszego fanklubu" - uzasadniają swoje żądanie aktywiści "Tęczowej Trybuny" na swojej oficjalnej stronie.

Na apel fanklubu odpowiedział na razie tylko Gdańsk. Odmówił: "Nie sądzę by wprowadzenie takich sektorów przyczyniło się do zwiększenia Waszego bezpieczeństwa. Obawiam się, że może być wręcz przeciwnie. Ma ono bowiem wszelkie znamiona naznaczenia. Jest jak wskazanie palcem" - odpowiada w liście do organizacji rzecznik prasowy Prezydenta Gdańska Antoni Pawlak.

Podobna inicjatywa oburzyła również kibiców z całej Polski. Na forum internetowym jednego z krakowskich klubów piłkarskich czytamy: "Próba zorganizowania "tęczowej trybuny" na Euro, czy gdziekolwiek, byłaby dla homoseksualistów samobójczą. Wiadomo kto pierwszy dostanie (...)"

Dokładnie nie wiadomo czym jest "Tęczowa Trybuna". Na oficjalnej stronie organizacji nie ma żadnych informacji pozwalających ustalić ani członków stowarzyszenia, ani adresu siedziby.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (32):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 23.02.2011 23:56

Tylko, co to jest Facebook, co nie? Na fejsie same "pedały" i przeciwnicy Kaczyńskich, nie wolno wspierać tego dzieła szatana :DD

Komentarz został ukrytyrozwiń

homoseksualizm "nie leczy się". Nie jest żadną chorobą!
Proszę poczytać prace lekarzy i socjologów na ten temat i później się wypowiadać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan Roman napisał że homoseksualizmu nie da się leczyć...otóż muszę pana rozczarować bo się da. Zachęcam do poczytania o takich osobach na stronach pro-live, innastrona.pl Wystarczy poszukać a nie słuchać mediów :).
Jeśli chodzi o użycie przeze mnie określenia "zboczeńcy" to będę się bronił, bo za takich ich uważa. Skoro homoseksualizm jest cacy, to co powiecie na zoofilie lub molestowanie nieletnich? To też odmiana orientacji seksualnej?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czytałem ten żart w ciekawej aplikacji na Facebooku - "Słaby kawał na dzień dobry". Nazwa mówi sama za siebie:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przychodzi syn do ojca i mówi:
- Tato, muszę ci coś powiedzieć. Jestem gejem.
- Synu, jeździsz Porsche?
- Nie.
- A masz willę na Wybrzeżu?
- Nie.
- Trzymasz w skrytce bankowej złoto i diamenty?
- Nie.
- E, to zwykły pedał jesteś, a nie żaden gej...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 22.02.2011 21:28

Niektórzy uważają, że Jarosław również powinien lecieć tulopolewem, i uważają także, iż jest to prawda, którą należy nazywać po imieniu. Ale czy to oznacza, że chamstwo należy propagować?

Nie rozumiem głupoty katolickich bojowników o wiarę, "wolę narodu", "markę Polski" i siłę polskiej rasy. Przecież wasi "zwierzchnicy" - przedstawiciela których niedawno pochowaliście - nauczają miłości wobec bliźnich. A jedyny Bóg, Chrystus, nauczał, że bez przestrzegania najważniejszej zasady (miłości Boga i bliźnich) nie osiągnie się życia wiecznego. A przecież do tego pan dążysz, panie Koźmiński, do zbawienia, nieprawdaż? Wyjaśnienie rozpylenia mgły nad Smoleńskiem przez Tuska jest niczym wobec życia wiecznego, do którego dąży - chyba? - każdy katolik.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Grzegorzu Zarytkiewiczu, co innego jest skomentować czy wyśmiać czyjś poroniony pomysł, jakim niewątpliwie jest stworzenie osobnych trybun dla gejów czy fryzjerów. A czym innym jest używanie wobec ludzi sarkastycznych i obraźliwych określeń typu: "homoś", "zboczeniec" czy chory. Chyba że samemu jest się chorym, na nienawiść. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 22.02.2011 20:21

PS.
>Upadam?

Owszem, bardzo nisko.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 22.02.2011 20:19

Panie Grzegorzu Zarytkiewiczu, zapraszam na Marsz Grunwaldzki. Wtedy pod pretekstem wychwalania Grunwaldu (w Warszawie?) bedzie mógł pan wylać swoje frustracje i fobie, rzucając kamieniami w "homosiów" :)
Pozdrawiam, bez odbioru.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Łukasz Kowalski
  • Łukasz Kowalski
  • 22.02.2011 18:40

Po co ktoś, kto przychodzi na stadion piłkarski afiszuje się ze swoim homoseksualizmem? Co to ma wspólnego ze sportem? Jak tak dalej pójdzie to za chwilę geje zaczną domagać się osobnych autobusów, tramwajów etc.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.