Facebook Google+ Twitter

Generał Polko wystąpi w telewizyjnym reality show

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-07-24 07:53

Generał Roman Polko, wiceszef prezydenckiego Biura Bezpieczeństwa Narodowego, bez zgody zwierzchników prowadził wykład dla biznesu i wystąpi w telewizyjnym show. Teraz Lech Kaczyński rozważa jego dymisję - pisze "Dziennik".

O tym, że Polko zarabiał w prywatnej firmie, prezydent dowiedział się w zeszłym tygodniu. Lech Kaczyński wezwał ministra Władysława Stasiaka, szefa BBN i przełożonego generała, na dywanik. Stasiak tłumaczył prezydentowi, że nie miał pojęcia o dodatkowych zarobkach swego zastępcy. Drugą sprawą, która wywołała kontrowersje w Pałacu, jest występ Polki w telewizyjnym reality show "Fort Boyard", który TVP kręci we Francji.
Wiceszef prezydenckiego BBN w rozmowie z "Dziennikiem" tłumaczy, że ma kłopoty finansowe i dlatego zdecydował się dorabiać poza Pałacem. Jest w trakcie rozwodu - majątek przepisał notarialnie na żonę i przez pewien czas nie miał gdzie mieszkać.

Osoba z najbliższego otoczenia prezydenta mówi, że generał Polko ma jedną szansę na sto, że nie zostanie zdymisjonowany.

Więcej na ten temat w "Dzienniku".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.