Facebook Google+ Twitter

Generał Skrzypczak odchodzi z MON. "Nie chcę być obciążeniem dla rządu"

Generał Waldemar Skrzypczak podał się do dymisji. Stwierdził, że nie chce przynosić problemów Ministerstwu Obrony Narodowej, mimo iż nic złego nie zrobił. "Padłem ofiarą niesprawiedliwych ataków" - napisał w oświadczeniu.

 / Fot. PAP/Tomasz Gzell"Mimo, że organy państwowe nie sformułowały jakichkolwiek zarzutów wobec mnie, jestem w tej chwili obiektem niesprawiedliwych ataków, które stały się niestety obciążeniem dla premiera, dla rządu, dla ministra MON. W związku z powyższym postanowiłem złożyć dymisję" - napisał generał Waldemar Skrzypczak w oświadczeniu.

Wiceminister MON twierdzi, że zawsze w pracy działał uczciwie i że miał na sercu dobro Wojska Polskiego. Podziękował również premierowi za możliwość pracy w rządzie i swoim współpracownikom.

Minister Tomasz Siemoniak ma nadzieję na pomyślne rozwiązanie sprawy gen. Skrzypczaka. Dobrze ocenia jego pracę i uważa, że wniósł nową jakość do relacji między MON a przemysłem zbrojeniowym. Podobnie uważa premier Donald Tusk, który niedawno stwierdził, że nie ma żadnych zastrzeżeń do jego pracy. Nie wiadomo, czy przyjmie dymisję.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Pewnie, że aniołek.
Aniele stróżu mój, ty zawsze przy mnie stój...
Anioł spojrzał na Jadzię i zamiast stanąć, się kładzie. Pozdrawiam serdecznie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.