Facebook Google+ Twitter

Genialny pomysł na wyrzucenie pieniędzy na śmietnik

Najwidoczniej ktoś, żeby tylko coś wymyślić, wpadł na pomysł, by pozamykać śmietniki. Całkiem elegancko porozdawano kluczyki do zamków w potężnych śmietnikowych kratach. Oczywiście można było przewidzieć efekty.

Codzienny pejzaż naszych osiedli / Fot. Dorota M.K.Wychodząc z woreczkiem śmieci należy pamiętać o najważniejszym elemencie wyprawy, o kluczyku. Nie ma większego problemu jeśli ktoś mieszka na parterze, ale pokonywać kilka pięter po raz kolejny, to już coś. Jednak nie każdemu w głowie maratony więc zostawia pod zamknięta kratą swój woreczek czym zachęca innych do tego samego. Skoro jeden może to drugi też.

Zaczyna się piętrzyć stos śmieci lub kolorowy dywan porozrzucanych odpadów, wyrobu nie tylko domowego. W zasadzie początkowo można było zrozumieć taki stan rzeczy, ale gdy zaczęły ginąć klamki, a przy tym psuć się zamki w kratach, a przy tym jaszcze śmieci "wychodziły" pod śmietnik, zrobiło się całkiem nieprzyjemnie.

Kto teraz będzie ponosił koszty naprawy zamków i wstawiania nowych klamek? Czy kogoś, kto dorzuca swoje śmieci do czyjegoś śmietnika powstrzyma jakiekolwiek zabezpieczenie?
Geniusz wydał nasze pieniądze na genialny pomysł i ponownie wyda kolejne na renowację "pomników swojej pomysłowości".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

EkoEuroObywatel
  • EkoEuroObywatel
  • 04.04.2011 21:23

Te "genialne" bzdury biorą się stąd, że mimo podpisania w 2001 roku unijnych zobowiązań akcesyjnych "koszyka środowisko" - kolejne rządy nawet palcem nie kiwnęły aby przeprowadzić euro-reformy w gospodarce odpadami komunalnymi... Szczegóły po wklejeniu do wyszukiwarki google.pl hasła "program naprawczy dla odpadów"...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roman Kożmiński
  • Roman Kożmiński
  • 04.04.2011 21:05

Pani Doroto - takich "GENIUSZY" w Polsce mamy mnóstwo, na każdym kroku i w każdej dziedzinie. Nawet w polityce...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.