Facebook Google+ Twitter

GENTLEMAN & The Evolution band w Warszawie i Poznaniu

  • P S
  • Data dodania: 2010-01-12 21:54

Gentleman - jeden z najbardziej popularnych europejskich wykonawców reggae, dancehall, R’N’B, przyjedzie do Polski promować nową płytę. Koncerty odbędą się kolejno 30 kwietnia w warszawskiej Stodole i 1 maja w poznańskiej hali Arena.

Gentleman (Tilmann Otto) / Fot. Materiał organizatoraGentleman gościł w Polsce już kilkakrotnie, biorąc udział w takich imprezach jak Opener, Cooke Live Festival czy Wroc-Love, jego występy to za każdym razem wielkie wydarzenie kulturalne, które przyciąga tysiące fanów.

Polskiej trasie Gentlemana będzie towarzyszył Pablopavo, autor głośnego albumu "Telehon", który wraz z zespołem Ludziki wystąpi jako support na obydwu imprezach.Koncert w Poznaniu odbywa się w ramach projektu King Tubby’s Liv! Poświęconego pamięci oraz twórczości legendarnego jamajskiego producenta King’a Tubby. Projekt stanowi część programu King Tubby’s Festival i ma na celu prezentację najciekawszych zjawisk w muzyce nowoczesnej opartej na korzeniach Reggae i DUB.
Plakat promujący koncert / Fot. Materiał organizatora
Producentem trasy jest poznańska agencja artystyczna Roots Music Promotion, współorganizatorem warszawska agencja BiFriMusic.

Bilety: TICKETPRO, BILETY24.PL, EMPiK, oraz w stałych punktach sprzedaży w Poznaniu ( CiM, CARTOON (ACID) SHOP, ROCK LONG LUCK ).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • P S
  • 03.05.2010 08:19

Galeria z koncertu w Poznaniu link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.