Facebook Google+ Twitter

George Bush chce pomóc Barackowi Obamie

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-11-06 20:15

Prezydent George Bush zapowiedział daleko idącą pomoc Barackowi Obamie w okresie przed objęciem urzędu. Bush poinformował, że wkrótce spotka się osobiście z prezydentem-elektem.

Podczas spotkania z członkami swego gabinetu i pracownikami Białego Domu George Bush był zrelaksowany. „Niektórzy z was mogą być zaniepokojeni, czy znajdą nową pracę i nowe miejsce do życia. Wiem co czujecie " - mówił prezydent. Podkreślił, że Ameryka powinna być dumna z wyboru Baracka Obamy na prezydenta i życzył powodzenia swemu następcy. Obiecał też że sprawne przekazanie władzy Obamie będzie dla niego priorytetem. „Przed nami poważne wyzwania gospodarcze. Po raz pierwszy od 40 lat dochodzi też do przekazania władzy w okresie wojny" - powiedział prezydent.

Bush poinformował, że Barackowi Obamie będą na bieżąco przekazywane informacje wywiadowcze. Dodał, że ekstremiści będą chcieli wykorzystać obecny okres, by wyrządzić krzywdę Amerykanom. Bush zapowiedział, że spotka się z Obamą na początku przyszłego tygodnia, przed światowym szczytem w sprawie kryzysu finansowego, który odbędzie się w Waszyngtonie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ha!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.