Facebook Google+ Twitter

George W. Bush pisze pamiętnik

George W. Bush pisze książkę o swojej pracy na stanowisku prezydenta USA, w której zamierza przedstawić tło podstawowych decyzji podejmowanych w życiu politycznym i osobistym.

George W. Bush były prezydent USA / Fot. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/d4/George-W-Bush.jpeg/453px-George-W-Bush.jpegKsiążka o roboczym tytule „Punkt podejmowania decyzji” ukaże się w 2010 r. Były prezydent USA pracuje nad książką każdego dnia. Jego celem jest wprowadzenie czytelnika do gabinetu owalnego w najwyższej wagi momentach życia politycznego i osobistego, przedstawić obraz informacji, którymi dysponował i zasady, którymi kierował sie podejmując decyzje. W książce George W. Bush opowie o 12 podstawowych decyzjach, które podjął w swoim życiu, włączając w to decyzję o objęciu stanowiska prezydenta USA, wyborze swoich najbliższych doradców, a także decyzje podjęte po atakach terrorystycznych 11 września 2001 r. Omówi także kulisy początków operacji wojskowych w Afganistanie i Iraku. Oprócz tego książka opowie o likwidacji następstw huraganu Katrina, polityce George'a W Busha w dziedzinie badań nad komórkami macierzystymi, a także o jego osobistych stosunkach z rodziną.

Źródło: Interfax

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Niechże sobie pisze jeśli ma potrzebę ważne informacje przekaże jak schedę,
może o młodości swojej nieciekawej, już ciśnienie rośnie choć nie piję kawę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może to być interesujące.
Jednak nie sądzę, aby były to jakieś rewelacje o zakulisowych grach politycznych; a szkoda. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szybko po zakończeniu prezydentury zaczął pisać pamiętniki. Oby tylko książka nie zmieniła nazwy na "Vanish". Ciekawe spostrzeżenia: jak ktoś zna angielski i korzysta ze źródeł amerykańskich, to jest pracownikiem CIA? Jak niemiecki to BND? Hebrajski - MOSAD? Arabski - Al Kaida? To dopiero paranoja, dla niektórych zorganizowanych dość charakterystyczna! Najlepiej nic nie umieć, polski znać "jako tako" - podpisywać się krzyżykiem! Wtedy nie jest się podejrzewanym o to, że jest się czyimkolwiek "pracownikiem", choć istnieje tylko jedno przeciwwskazanie: praca w ZOO (można nie zostać odróżnionym od "pensjonariuszy").

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) Ciekawe wiadomości krótko i zwięźle. Czy dobrze zrozumiałam? Bush ma być "pracownikiem" konsorcjum kontrolowanego przez Rosjan? Jakiś absurd - o Bushu jak do tej pory niewiele można powiedzieć dobrego, a właściwie nie można powiedzieć dobrego nic. Ale takie podejrzenie? To musi być wymysł blondyna! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pytanie co lepsze, "pisać" książki, czy zostać "pracownikiem" konsorcjum kontrolowanego przez Rosjan.
Co intratniejsze, nietrudno wskazać. No, ale europejskie standardy zawsze w wyższej cenie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 19.03.2009 16:10

+))) No i okazało się jednak, że Bush umie pisać..... Ciekawe, kto jest sobowtórem przy komputerze.... :-))) Marr

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.