Facebook Google+ Twitter

Gerald Celente o demokracji bezpośredniej

Szanse na poprawę sytuacji są niewielkie, a na polityków nie ma co liczyć. Są raczej przyczyną kryzysu, aniżeli sposobem na jego rozwiązaniem. Celente, jedyną nadzieję upatruje w demokracji bezpośredniej.

Gerald Celente jest uważany za jednego z najlepszych na świecie prognostów trendów. Założył The Trends Research Institute i wydaje The Trends Journal. Z niesłychaną precyzją przedstawia analizy i prognozy trendów z różnych dziedzin, m.in. polityki, ekonomii, czy środowiska naturalnego. Przez ostatnie 30 lat swojej działalności Celente wraz z zespołem analityków prawidłowo przewidział dziesiątki globalnych wydarzeń.

Podczas, gdy wielu pukało się w czoło, zupełnie pod prąd mediom głównego nurtu “przepowiadał” nadchodzące polityczne przemiany, np. upadek ZSSR, czy obecne rewolucje w Północnej Afryce; ekonomiczne katastrofy, np. krach na giełdzie w 1987, bańkę internetową, problem zbyt dużych banków, czyli tzw. “too big to fail” (i to już w 1998), czy też ostatni kryzys z 2007r.

Celente widzi najbliższą przyszłość w bardzo ciemnych barwach: nieodpowiedzialni politycy zaciągają kolejne długi na koszt podatnika, pogrążają gospodarczo całe narody i pchają nas ku wielkiej wojnie. Należy pamiętać, że jak do tej pory prognozy się sprawdzały. Regularni czytelnicy The Trends Journal są ostatnio konfrontowani z mnóstwem negatywnych wiadomości.
Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.