Facebook Google+ Twitter

Gęsicka zastąpi Gosiewskiego na stanowisku szefa klubu PiS

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-01-06 11:32

Grażyna Gęsicka zastąpi na stanowisku szefa klubu parlamentarnego PiS Przemysława Gosiewskiego. Dotychczasowy szef klubu zajmie się koordynacją działań Zespołu Pracy Państwowej.

 / Fot. PolskapresseJarosław Kaczyński poinformował, że na najbliższym posiedzeniu władz partii Przemysław Gosiewski zostanie wiceprezesem PiS-u.

Jarosław Kaczyński zaznaczył, że nie należy doszukiwać się w decyzji partii pozamerytorycznych motywów. Podkreślił, że przygotowanie prac Zespołu Pracy Państwowej jest zajęciem bardzo odpowiedzialnym, dlatego trudno byłoby Gosiewskiemu połączyć tę funkcję z kierowaniem klubem.

Prezes PiS-u powtórzył, że Zespół Pracy Państwowej ma przygotować jego partię do przejęcia władzy w Polsce i Przemysław Gosiewski będzie odpowiadać za te działania.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości podkreślił, że wybór następcy Gosiewskiego był oparty na przesłankach merytorycznych. Jarosław Kaczyński zaznaczył, że nie zastanawiano się na tym, że

Gęsicka będzie jedyną kobietą kierującą klubem parlamentarnym w obecnej kadencji. Zapewnił, że nie miało to żadnego znaczenia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Radiowa Trójka podała, że odsunięcie Gosiewskiego było prawdopodobnie spowodowane jego niekorzystnym odbiorem społecznym. Wg zleconych przez PiS sondaży źle odbierany jest przez Polaków.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.