Facebook Google+ Twitter

Gęsicka zastąpi Gosiewskiego na stanowisku szefa klubu PiS

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-01-06 11:32

Grażyna Gęsicka zastąpi na stanowisku szefa klubu parlamentarnego PiS Przemysława Gosiewskiego. Dotychczasowy szef klubu zajmie się koordynacją działań Zespołu Pracy Państwowej.

 / Fot. PolskapresseJarosław Kaczyński poinformował, że na najbliższym posiedzeniu władz partii Przemysław Gosiewski zostanie wiceprezesem PiS-u.

Jarosław Kaczyński zaznaczył, że nie należy doszukiwać się w decyzji partii pozamerytorycznych motywów. Podkreślił, że przygotowanie prac Zespołu Pracy Państwowej jest zajęciem bardzo odpowiedzialnym, dlatego trudno byłoby Gosiewskiemu połączyć tę funkcję z kierowaniem klubem.

Prezes PiS-u powtórzył, że Zespół Pracy Państwowej ma przygotować jego partię do przejęcia władzy w Polsce i Przemysław Gosiewski będzie odpowiadać za te działania.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości podkreślił, że wybór następcy Gosiewskiego był oparty na przesłankach merytorycznych. Jarosław Kaczyński zaznaczył, że nie zastanawiano się na tym, że

Gęsicka będzie jedyną kobietą kierującą klubem parlamentarnym w obecnej kadencji. Zapewnił, że nie miało to żadnego znaczenia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Radiowa Trójka podała, że odsunięcie Gosiewskiego było prawdopodobnie spowodowane jego niekorzystnym odbiorem społecznym. Wg zleconych przez PiS sondaży źle odbierany jest przez Polaków.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.