Facebook Google+ Twitter

Gęsior dla Wiadomości24.pl: Chciałbym, aby wygrała Polska

Do meczu z Chorwacją pozostało kilka godzin. Z Wiadomościami24.pl, na krótki wywiad zgodził się były piłkarz Wisły Płock i Ruchu Chorzów, Dariusz Gęsior.

http://nasza-klasa.pl/profile/4838475/gallery/2 / Fot. Dariusz GęsiorCzy Polskim piłkarzom wystarczy determinacji, aby zwyciężyć w ostatnim spotkaniu?

- To sprawa otwarta, każda drużyna w pewnym momencie może przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.Na wynik spotkania może także wpłynąć fakt, że Chorwaci będą grać w rezerwowym składzie?

- Piłkarze, którzy grali w podstawowym składzie mogliby dziś mniej się starać, niż rezerwowi. Słabsi piłkarze walczą o kontrakty, miejsce w kadrze i będą chcieli się pokazać z dobrej strony i zwyciężyć.Czym reprezentacja Polski może zaskoczyć rywali?

- Jeden piłkarz jakimś niekonwencjonalnym zagraniem może zaskoczyć naszego przeciwnika.Jak pan myśli, czy wreszcie na lewej obronie zobaczymy Jakuba Wawrzyniaka?

- Według mnie nie, ale decyzję podejmuje Leo Beenhakker.

Jakim wynikiem zakończy się spotkanie Polska-Chorwacja ?

- Chciałbym, aby wygrała Polska.Dariusz Gęsior przez większość swojej kariery grał w Ruchu Chorzów. Występował także m.in w Widzewie Łódź i Wiśle Płock. Największym sukcesem napastnika jest zdobycie srebrnego medalu na olimpiadzie w 1992 roku. Oprócz tego dwukrotnie był mistrzem Polski. Najpierw z Ruchem Chorzów, a później z Widzewem Łódź.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.