Facebook Google+ Twitter

"Gest" PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej wynegocjował dodatkowe wejściówki na Euro 2008. Pula 1000 biletów zostanie rozlosowana w późniejszym terminie.

 / Fot. logo EURO 2008Dziś o 16 odbyło się losowanie biletów na turniej do Austrii i Szwajcarii. Wszystko trwało około 2 minut. Nad poprawnym przebiegiem elektronicznej procedury czuwał notariusz. Kibice sprawdzajcie swoje skrzynki mailowe. Wytypowane osoby otrzymają wiadomość pocztą elektroniczną wraz z instrukcją jak mają dalej postępować.

Fani polskiej reprezentacji do których dotrze informacja o przyznaniu wejściówki to wybrańcy losu. Reszta będzie pewnie w duchu przeklinać bezduszny komputer. Losowanie biletów na Euro 2008 można porównać z totolotkiem. Zamówień złożonych na stronie internetowej kupbilet.pl było ok. 1.100.000, a pula liczyła zaledwie 8 tysięcy. Jednak PZPN otrzymał od UEFA dodatkowo tysiąc "przepustek" na występy Polaków. To jednak kropla w morzu potrzeb. Faktem jest, iż największą porcję zgarnęli sponsorzy oraz działacze, a resztki rzucono wiernym fanom. Dodatkowy tysiąc nie powala na kolana, ale stwarza szansę wyjazdu dla większej liczby osób. Organizatorzy ME przyznali PZPN na trzy grupowe spotkania łącznie (bez dodatkowego tysiąca) 21.742 biletów. Jednak do publicznej sprzedaży przeznaczono tylko 36 procent z nich Oprócz wejściówek na fazę grupową rozlosowano tzw. bilety warunkowe.

Ciekawe, czy na Euro 2012, jeśli nam go nie odbiorą, kibice także zostaną potraktowani przez PZPN z taką "troską" i równie hojnie obdarowani pulą wejściówek?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.