Facebook Google+ Twitter

Gibała: Palikot jest lepszym wyborem dla Polski niż Tusk

Sprawca ostatniego głośnego transferu politycznego, Łukasz Gibała, krytykuje Donalda Tuska, a przy tym nie może się nachwalić swojego nowego szefa Janusza Palikota.

Według Łukasza Gibały, Donald Tusk jest już wypalony i nie chce mu się modernizować kraju.

Choć siostrzeniec Gowina uważa Tuska za najwybitniejszego polityka ostatnich 20 lat, to w jego ocenie Janusz Palikot ma więcej do zaoferowania: "Jest doskonale przygotowanym politykiem, ma szeroką wiedzę z różnych dziedzin życia. To Palikot, a nie Tusk, czuje i rozumie dzisiejszą rzeczywistość. Palikotowi chce się modernizować i zmieniać Polskę, a Tuskowi już przestało się chcieć. Tusk wyznaje politykę małych kroków, a Palikot chce robić duże kroki i zmieniać Polskę" - mówi "Wprost"

Jego zdaniem, Donald Tusk popełnił błąd, zostając po raz drugi premierem. Dla Gibały lepszym wyborem byłby Grzegorz Schetyna, którego uważa za świetnego państwowca i polityka, który lepiej rozumie mechanizmy władzy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

edwin
  • edwin
  • 20.03.2012 09:24

Jak Tusk jest najwybitniejszym politykiem od 20 lat, to Gibała będzie prymasem, a wuj Gowin papieżem ! PO potrafi przewracać ludziskom w głowach.

Komentarz został ukrytyrozwiń
to prawda
  • to prawda
  • 19.03.2012 15:55

Wybór Platformy jak i wybór Ruchu Palikota, jest zagrożeniem dla suwerenności Polski.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 19.03.2012 14:39

Gibała osobowościowo jest tożsamy z Palikotem. Parcie na szkło , mało efektywnej pracy , dużo mówią i obydwoje są milionerami. Powierzyć Palikotowi Polskę to dać niezrównoważonemu psychicznie odbezpieczony granat.

Komentarz został ukrytyrozwiń
gucio
  • gucio
  • 19.03.2012 12:21

podczas kampanii wyborczej wszyscy chca wszyscy maja pomysly wszyscy sa taciani lecz pozniej kiedy trzeba rzadzic trzezwieja i wszystko pozostaje w starych kolejach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.