Facebook Google+ Twitter

Gienek Loska i Michał Szpak najpopularniejsi w internecie?

Serwis 123people przygotował comiesięczne zestawienie dotyczące najpopularniejszych osób w internecie. W majowym rankingu znalazł się wśród nich Gienek Loska i Michał Szpak, wielkie zainteresowanie zdobyła także Barbara Gandolfi.

Z zestawienia wynika, że największą popularność zdobyła Barbara Gandolfi, była modelka, która na festiwalu w Cannes pojawiła się u boku starszego o 43 lata, legendarnego Jean-Paula Belmondo. Równie dużym zainteresowaniem cieszyła się Therese Johaug, norweska mistrzyni świata w narciarstwie biegowym. Natomiast dokument emitowany przez TVP sprawił, że przypomnieliśmy sobie o zbrodniarzu Josefie Fritzlu.

Ranking ukazuje, że nie zawsze trzeba zasłużyć się czymś wyjątkowym, aby zdobyć popularność. Zainteresowanie budzą osoby nagle zaznaczające swoją obecność w dziedzinie, z którą nie są kojarzone. Dopiero na czwartym (Gienek Loska) i piątym (Michał Szpak) miejscu pojawili się artyści budzący ciekawość internautów poprzez osiągnięcia w obszarze swoich zainteresowań.

Finalista programu muzycznego Gienek Loska urodził się w 1975 roku na Białorusi. Do Polski przyjechał po skończeniu 14 lat. Mieszka we Wrocławiu. Zarabiał, grając przede wszystkim na ulicy. Krytycy uważają go za następcę Czesława Miłosza. Muzyk jest liderem grupy: Gienek Loska Band. Zespół kontynuuje brzmienia bluesa i rock'n'rolla lat 60 i 70. W programie "X Factor" artysta zyskał niezwykłą popularność, a jako zwycięzca otrzymał czek w wysokości 100 tysięcy złotych.

Zobacz także: Gienek Loska zwycięzcą pierwszej polskiej edycji X Factor!

Michał Szpak to kolejny uczestnik muzycznego programu. Wokalista ma 20 lat i pochodzi z Jasła. Na co dzień śpiewa w zespole Whiplash. Artysta niezwykle mocno prowokuje swoim zachowaniem i szokuje ubiorem. Zachwyca jednocześnie niezwykłą muzykalnością i barwą głosu.

Zobacz także: Muzyka to głównie emocje. Po pierwszym odcinku "The X-Factor"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

ania7700
  • ania7700
  • 01.07.2011 22:25

Szpak to cudowny czlowiek i artysta

Komentarz został ukrytyrozwiń
Andrzej
  • Andrzej
  • 07.06.2011 12:18

może dzięki takim właśnie słuchaczom jak bob lubiących błazenade ludzie pokroju Szpaka mogą wychodzić na publiczne sceny i zachowywać się jak pajace. Jednak czy to już powód żeby takich samozwańczych artystów nazywać ludźmi wybitnymi?

Komentarz został ukrytyrozwiń
bob
  • bob
  • 06.06.2011 16:49

Michał Szpak to wybitna osobowość estradowa , świetny głos, wielki talent

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.