Facebook Google+ Twitter

Gierałtowice. Grześ nie krył wielkiej radości

Policjanci z KMP w Gliwicach spełnili marzenie 12. letniego chłopca, który podczas wakacji został potrącony, na oznakowanym przejściu dla pieszych, a jego rower został zniszczony podczas wypadku.

 / Fot. Archiwum KWP KatowiceZ reportażu o Grzesiu zamieszczonym w tygodniku „Nowiny Gliwickie”, policjanci dowiedzieli się, że marzy on o  / Fot. Archiwum KWP Katowicenowym rowerze i postanowili to marzenie spełnić.

Na nowy jednoślad dla Grzesia złożyła się kadra kierownicza KMP Gliwice: komendant miejski nadkom. Marek Bajcer wraz ze swoimi zastępcami.

Naczelnicy wydziałów, komendanci poszczególnych komisariatów, policyjny kapelan oraz oficer prasowy.

Przedstawiciel Policji, oficer prasowy nadkom. Marek Słomski, odwiedził Grzesia w jego domu w Gierałtowicach i w imieniu  / Fot. Archiwum KWP Katowicedarczyńców wręczył prezent.

Rower, zgodnie z przepisami, został wyposażony w odpowiednie oświetlenie oraz dzwonek.

 / Fot. Archiwum KWP KatowiceDokupiono też kask. Bidon podarował policjant sportowiec, który bierze udział w biegach ekstremalnych.

12-latek był zaskoczony i bardzo szczęśliwy.

Wcześniej funkcjonariusze Policji gliwickiego garnizonu wzięli udział w charytatywnym meczu (i nawet w nim zwyciężyli), podczas którego zbierano pieniądze na leczenie nastolatka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

i tak jest miło policjant to pomocnik i przyjaciel w służbie, policjant zaangażowany! . A kierowca autobusu, który wysiada aby pomóc kobiecie wnieść wózek do autobusu. to też piękny gest. Nic nie kosztuje a świadczy o zaangażowaniu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.