Facebook Google+ Twitter

Giertych: Smoleńsk może doprowadzić do wojny domowej

Roman Giertych z przerażaniem obserwuje to, co robi Jarosław Kaczyński razem z Antonim Macierewiczem. Jego zdaniem podgrzewane przez nich emocje mogą doprowadzić do wojny domowej.

Sonda

Czy w Polsce wybuchnie wojna domowa?

 / Fot. Marcin Obara, PolskapresseGiertych ma na myśli komentarze, z którymi próbuje się przebić Prawo i Sprawiedliwość. Politycy tej partii mówią wprost, że jedyną przyczyną katastrofy smoleńskiej był zamach, a członków rządu, w tym premiera, nazywają zdrajcami.

Były minister edukacji w rządzie Jarosława Kaczyńskiego, tłumaczy, że nikt jeszcze przez ostatnich 20 lat III RP nie rzucił na polityka tak ciężkich oskarżeń. Jaka jest tego konsekwencja? "Jeżeli rządzą nami zbrodniarze, którzy razem z Putinem, zamordowali nam prezydenta, to w takim razie trzeba robić powstanie" - tłumaczy

Giertych powołuje się na słowa jednego z duchownych, który uważa, że każde społeczeństwo może dojść do takiej nienawiści, że będzie się wzajemnie mordować: "Jesteśmy na najlepszej drodze" - mówi znany mecenas.

Jego zdaniem Jarosław Kaczyński i jego obóz lansuje tak mocno teorię zamachu, po to, aby zmyć swoją odpowiedzialność za tragedię w Smoleńsku. Giertych zdradza zakulisową rozmowę, z której wynika, iż Kaczyński jako premier odrzucił propozycję kupna nowych samolotów. Prezes PiS miał się wystraszyć reakcji brukowców.

Według Giertycha wszyscy premierzy od początku 1989 r., w tym Jarosław Kaczyński, są współodpowiedzialni za katastrofę smoleńską.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (41):

Sortuj komentarze:

mikołajek
  • mikołajek
  • 19.04.2012 18:40

Giertych jak by mógł to by sam dał sygnał do wojny domowej.
Ten dureń i megaloman jest naprawdę niebezpieczny.
Jest to klasyczny przykład tchórza , który będzie wrzeszczał " na Kowno ! " a jak zobaczył że wrzeszczenie się sprawdziło i marsz na Kowno jest w toku to by pierwszy dał drapaka i się schował.

Komentarz został ukrytyrozwiń
baca
  • baca
  • 19.04.2012 07:40

polskie zadupie, kundle strzeżą kły i udają wilków

Komentarz został ukrytyrozwiń
mangusta Gdynia
  • mangusta Gdynia
  • 18.04.2012 22:53

NIE WYSPRZĄTANO POLSKI Z AGENTURY-UBECKIEJ I ZYDOKOMUNISTYCZNEJ-MAGDALENKA-GRUBA KRESKA-NOCNA ZMIANA TO ZALĄŻEK ZDRADY NARODOWEJ POLAKÓW- SMOLEŃSK TO KONTYNUACJA POLITYKI UJARZMIENIA POLAKÓW!====!WON Z CZERWONA ZARAZA!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Benedykt Present
  • Benedykt Present
  • 18.04.2012 22:32

Jeden pan Giertych (z LPR!) przewidział dokładnie społeczno-ekonomiczne konsekwencje naszego przystąpienia do UE. Mam przez to jakiś podprogowy respekt dla jego kasandrycznych objawień, ale mimo to wierzę, że nie dojdzie aż do "wojny domowej". Po pierwsze ostatnio trudniej nas podpuścić, nabrać na ideały; po drugie katastrofa pod Smoleńskiem wzrusza samych polityków. Mocne słowa od dawna są tylko argumentami retorycznymi, mającymi uprawdopodobnić coś domniemanego. Wróćmy spokojnie do podstawowych problemów społecznych, takich jak: bezrobocie, ubóstwo, emigracja zarobkowa, restrukturyzacja przemysłu - z myślą nie o wojnie, ale o odrodzenie gospodarcze naszego państwa.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  GAJOWY.
  • GAJOWY.
  • 18.04.2012 21:46

Pan Koń jada stare siano. A może słoninki tak jak dla Sikorka.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jm
  • jm
  • 18.04.2012 17:01

Jaka wielka miłość dzisiaj między Giertychem a TVN ??? Jeszcze 5 lat temu przedstawiano go nam w tychże mediach jako kompletnego nieudacznika , a dzisiaj jest tam jednym z głównych fachowców życia politycznego w Polsce.Czas już chyba na uroczyste przyjęcie w szeregi PO i jakieś przyzwoite stanowisko w rządzie.......

Komentarz został ukrytyrozwiń
..
  • ..
  • 18.04.2012 16:53

Czy Giertych, czy Macierewicz, czy Kaczyński... Obóz kretynów...

Komentarz został ukrytyrozwiń
net
  • net
  • 18.04.2012 16:04

Dodatkowe ZAROBKI przez internet.
Więcej informacji pod adresem - knebraska@gmail.com
Wystarczy podstawowa znajomość obsługi komputera.

Komentarz został ukrytyrozwiń
emerytka
  • emerytka
  • 18.04.2012 15:59

Jest wielu polityków prawicy którzy się zeszmacili i przeszli na stronę agenturalnej Platformy . To jest straszne,a takim jest pan Giertych! Gdyby działali dla dobra naszej Ojczyzny to można by to chwalić ,ale oni weszli w buty agentury. Szkodzą Polsce i to jest , niepojęte dla mnie i zrazem straszne - Bóg i historia ich nie długo oceni!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Romuś Pokręcony
  • Romuś Pokręcony
  • 18.04.2012 15:37

Za każdym wystąpieniem w mediach pana Gertycha przecieram oczy i nie mogę się nadziwić jak nisko
człowiek może upaśc.Nie warto rozważać przyczyn takiego oskarżania Giertycha wobec Kaczyńskiego.
Tak,zy inaczej jest to przykład kompletnego upadku moralnego człowieka i potrzebami politycznymi
niczego tutaj wytłumaczyć się nie da.Po prostu- moralne dno.