Facebook Google+ Twitter

Giertych: Startuję z Lublina, bo w Poznaniu i Warszawie nie mogę

Trwają spotkania przedwyborcze lidera Ligi Polskich Rodzin. Informacja, że Giertych wystartuje z Lublina była niemałym zaskoczeniem dla mieszkańców. - Startuję tutaj, bo w Poznaniu i Warszawie nie mogę - zacytował wypowiedź lidera LPR serwis Lubartow24.pl

Roman Giertych podczas spotkania wyborczego. / Fot. Mariusz PułaJak podaje Lubartow24.pl, Giertych wyjaśnił: - Startuję stąd, ponieważ nie mogę startować z Poznania ani z Warszawy. - W Poznaniu startuje Zyta Gilowska (PiS), natomiast w Warszawie mój kolega Artur Zawisza (PR). Nie chcę z nim konkurować, bo przecież razem tworzymy listę - dodał.

Serwis przypomina też sytuację z ostatnich lat, kiedy to Liga Polskich Rodzin z trudnością pokonała próg wyborczy w okręgu warszawskim. Według autorów artykułu to jeden z podstawowych powodów, który zadecydował o starcie Giertycha z Lublina.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Hmm..czy aby na pewno???
Może zwyczajnie Pan Giertych nie ma szans ani w Poznaniu, ani w Warszawie??? Więc wybrał Lublin, choć moim zdaniem - "ściana wschodnia" raczej Go nie poprze - chyba, że Pan G. ma fantastycznych "speców" od PR;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.