Facebook Google+ Twitter

Gigantyczna dawka rocka w Szczecinie!

Środa była pierwszym dniem Szczecin Rock Festival. Impreza organizowana po raz pierwszy, uczyniła ze stolicy Pomorza Zachodniego stolicę rocka, przynajmniej na 48 godzin.

Fred Durst / Fot. Paweł MajchrzakFestiwal otworzył lokalny zespół Devil Inside, fundując zebranej publiczności dawkę mocnego grania. Był to dobry wstęp do zabawy, która z minuty na minutę stawała się coraz lepsza. Kilka minut później na scenie pojawiła się pierwsza gwiazda-zespół Happysad. Kapela ze Skarżyska-Kamiennej na dobre rozruszała publiczność zebraną na płycie stadionu im. Floriana Krygiera, a utwory "Miłość", "Taka historia" czy "W piwnicy u dziadka" porwały widownię.
Piotr Rogucki, Coma / Fot. Paweł Majchrzak
Pojawienie się na scenie zespołu Coma wywołało prawdziwą euforię. Cięższe brzmienie zachęciło publiczność do zabawy. Zespół przez ok. godzinę prezentował swoje hity, a Piotr Rogucki po raz kolejny pokazał zdolność kierowania tłumem fanów. Ostatnim polskim wykonawcą pierwszego dnia Szczecin Rock Festival był zespół wywodzący się ze Szczecina, jedna z najważniejszych kapel rockowych lat 90. i początku XXI w. w Polsce - Hey. Po bardzo energicznym występie Comy, nieco lżejszy repertuar Hey pozwolił zgromadzonym złapać oddech. Usłyszeliśmy kilka klasyków zespołu: "Teksański", "A ty?" "Zazdrość" oraz "Cisza ja i czas".
Kasia Nosowska i Hey / Fot. Paweł Majchrzak
- Jest zaje*****, ale czekamy na Limp Bizkit! - powiedział 27-letni Jerry, zapytany o dotychczasowe wrażenia. Zanim jednak Fred Durst i spółka pojawili się na scenie, kolejną dawkę dobrej muzyki zafundował wszystkim zespół Kaiser Chiefs. Muzycy wykonali swoje największe przeboje, wśród nich nie mogło oczywiście zabraknąć hitu "Ruby", który uczynił zespół znanym na arenie międzynarodowej. Frontman kapeli, Ricky Wilson, wywoływał wielkie emocje nie tylko śpiewem, ale również... wspinaniem się na konstrukcję sceny czy stanowiska realizatorów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.