Facebook Google+ Twitter

Gigantyczna dziura w jezdni sparaliżowała stolicę

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-03-02 19:56

Z powodu powstania monstrualnej, głębokiej na trzy metry dziury w jezdni na al. Krakowskiej ulica została zamknięta do odwołania. Taki komunikat wydał Zarząd Dróg Miejskich. Tomasz Oleszczuk ze stołecznej policji powiedział, że w stronę Warszawy tworzy się ogromny korek, a służby kierują samochody na objazdy. Naprawa jezdni potrwa co najmniej do jutra. Nikomu nic się nie stało.

- Z uwagi na zapadnięcie się jezdni alei Krakowskiej na wysokości ulicy Tapicerskiej (kierunek do Centrum), aleja Krakowska na odcinku od ulicy 17 Stycznia do ulicy Łopuszańskiej zostanie wyłączona z ruchu o godzinie 15.30 do odwołania. W tym czasie ekipy Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji oraz Zakładu Remontu i Konserwacji Dróg będą dochodzić przyczyny awarii. - czytamy na stronie www.zdm.waw.pl

Objazd alei Krakowskiej: 17 stycznia - Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury - Franciszka Hynka - do alei Krakowskiej. ZDM przeprasza kierowców za utrudnienia. Z powodu dziury w jezdni kierowcy stanęli w dużych korkach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.