Facebook Google+ Twitter

Gigantyczne korki na A4 w Katowicach

Jeżeli ktoś ma taką możliwość, niech omija tę trasę. Około godziny 3 nad ranem doszło do wypadku drogowego na węźle Murckowska.

korki na A4 w Katowiach / Fot. pjhudson, domena publiczna, http://morguefile.com/Wyjazd z centrum Katowic w kierunku Sosnowca około godziny 8 zajmował nawet godzinę. Również z przeciwnej strony korki są ogromne.

Przewrócona ciężarówka z rurami zablokowała dwa pasy ruchu na DK 86 w kierunku Tychów i Sosnowca. Tunel pod katowickim rondem jest zamknięty. Otwiera się go jedynie od czasu do czasu. Jest to decyzja Miejskiego Zarządu Dróg w Katowicach. Prędkość jazdy w tunelu jest ograniczona do 30 km/h. Kierowcy, którzy jadą od strony Czeladzi przez Milowice i Dąbrówkę Małą stali w korku już od samej Czeladzi - 6 km.

katowice.naszemiasto.pl podaje, że podczas wypadku nikt nie ucierpiał, jednak wypadek pokazał, jak łatwo można sparaliżować aglomerację na wiele godzin.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

beata s
  • beata s
  • 11.05.2011 21:31

ja stałam w tym korku wjeźdzając przy IKEA do zjazdu Paderewskiego 3,5 godziny bez żadnych informacji o braku możliwości zjazdu w tym miejscu - jak by były takie informacje to lewym pasem moznaby było pokonać korek może przez tą godzinę

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.