Facebook Google+ Twitter

Gigantyczne korki na A4 w Katowicach

Jeżeli ktoś ma taką możliwość, niech omija tę trasę. Około godziny 3 nad ranem doszło do wypadku drogowego na węźle Murckowska.

korki na A4 w Katowiach / Fot. pjhudson, domena publiczna, http://morguefile.com/Wyjazd z centrum Katowic w kierunku Sosnowca około godziny 8 zajmował nawet godzinę. Również z przeciwnej strony korki są ogromne.

Przewrócona ciężarówka z rurami zablokowała dwa pasy ruchu na DK 86 w kierunku Tychów i Sosnowca. Tunel pod katowickim rondem jest zamknięty. Otwiera się go jedynie od czasu do czasu. Jest to decyzja Miejskiego Zarządu Dróg w Katowicach. Prędkość jazdy w tunelu jest ograniczona do 30 km/h. Kierowcy, którzy jadą od strony Czeladzi przez Milowice i Dąbrówkę Małą stali w korku już od samej Czeladzi - 6 km.

katowice.naszemiasto.pl podaje, że podczas wypadku nikt nie ucierpiał, jednak wypadek pokazał, jak łatwo można sparaliżować aglomerację na wiele godzin.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

beata s
  • beata s
  • 11.05.2011 21:31

ja stałam w tym korku wjeźdzając przy IKEA do zjazdu Paderewskiego 3,5 godziny bez żadnych informacji o braku możliwości zjazdu w tym miejscu - jak by były takie informacje to lewym pasem moznaby było pokonać korek może przez tą godzinę

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.