Facebook Google+ Twitter

Gigantyczne korki na trasie Sieradz-Łódź

Od dziś do połowy grudnia potrwają poważne utrudnienia w Sieradzu, bowiem rozpoczął się remont mostu na Żeglinie. Nie są to jedne utrudnienia w Sieradzu, remontowany jest jeszcze odcinek drogi od mostu na Żeglinie do mostu na Warcie.

Trasa wylotowa z Sieradza w kierunku Łodzi / Fot. Piotr AndrzejakPonadto drogowcy wyłączyli z ruchu jedną połowę ronda w mieście. Zamknięte są wjazdy i wyjazdy z ronda w kierunku ul. Wojska Wolskiego i Polskiej Organizacji Wojskowej. Ruch odbywa się tylko w kierunku Łodzi i Wrocławia. Mieszkańcy i osoby przejeżdżające przez Sieradz przywykli do utrudnień na krajowej 14. Niestety to co przeżywali dziś kierowcy to koszmar, korki były kilkukilometrowe.

W rozmowie Wiadomości24.pl z panem Mirkiem, kierowcą tira, usłyszeliśmy: - To jest gehenna, co się dzieje na tym odcinku. 3 kilometry drogi pokonałem w 40 minut.

Pan Mirek powiedział, że bulwersujące jest, że tego typu prace wykonywane są do godziny 17. Jednym pocieszeniem dla kierowców może być to, że ruchem do godziny 17 kierować będą pracownicy remontujący trasę, zaś po 17 uruchomiona będzie sygnalizacja świetlna.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.