Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5083 miejsce

Gigantyczny pomnik Jezusa w Ustroniu. Zdjęcia

W Ustroniu na stoku Równicy, 2 km od miejsca tajnych nabożeństw z okresu prześladowań ewangelików przez kontrreformację w latach 1654-1709, bez zezwoleń budowlanych, w maju 2011 roku, postawiono gigantyczny pomnik Jezusa Króla.

1 z 9 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Pomnik Chrystusa wraz z cokołem ma ponad 24 m wysokości, 12 m mniej niż pomnik w Świebodzinie. Parafia Ustrońska, na której terenie wzniesiono pomnik, jest mocno zaangażowana w promowanie wizji Rozalii Celakówny. Fot. Jerzy Marcol
Pomnik Chrystusa wraz z cokołem ma ponad 24 m wysokości, 12 m mniej niż pomnik w Świebodzinie. Parafia Ustrońska, na której terenie wzniesiono pomnik, jest mocno zaangażowana w promowanie wizji Rozalii Celakówny. Fot. Jerzy Marcol

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Europa głupieje w inny sposób; nasza polska specjalność to pomnikomania, która ma więcej z pogaństwem niż z chrześcijaństwem.
Psalm 115: "(4) Bożyszcza ich są ze srebra i złota, Są dziełem rąk ludzkich. (5) Mają usta, a nie mówią, Mają oczy, a nie widzą. (6) Mają uszy, a nie słyszą, Mają nozdrza, a nie wąchają. (7) Mają ręce, a nie dotykają, Mają nogi, a nie chodzą, Ani nie wydają głosu krtanią swoją".

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marek Malicki
  • Marek Malicki
  • 17.04.2012 16:03

To żlę że ten pomnik powstał Panie Marcol ?? Ja uważam że dobrze - jesteśmy chrześcijanami od ponad tysiąca lat i do reszty jako Polacy ,żeśmy jeszcze nie zgłupieli jak reszta Europy!

Komentarz został ukrytyrozwiń
edgemen
  • edgemen
  • 14.04.2012 20:42

niektorzy maja naprwde nierowno pod sufitem. i jeszcze ta korona. czyzby chrystus zostal krolem Polski? nie wiadomo, czy smiac sie czy plakac z glupoty co niektorych ludzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powyższe zdjęcia są ilustracją do artykułu: Pomnik Chrystusa-ratunek dla Polski czy wielkie szalbierstwo?

link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.