Facebook Google+ Twitter

Gimnazjalistka zgwałciła prof. Geremka w redakcji Wiadomości24.pl

...gdyby taki tytuł nosił jakiś artykuł tu zamieszczony, byłby najczęściej czytanym tekstem. Do takiego wniosku można dojść, zapoznając się z listą 300 najczęściej odwiedzanych artykułów w gazecie internetowej Wiadomości24.pl.

Analizując zamieszczoną tutaj (patrz:l ink poniżej) listę artykułów oraz galerii, które mają największą liczbę wejść, można dojść do niezbyt oryginalnych wniosków, obliczając np. jaki procent tych najpopularniejszych dzieł autorów Wiadomości24.pl stanowią np. te poświęcone samym Wiadomościom24.pl i ich autorom, seksowi, osobliwościom typu Doda, Mandaryna, Frytka oraz poświęcone pozostałej rzeczywistości.

Można rzec, że nie jest tragicznie. W grupie najpopularniejszych 300 tekstów artykuły, dotyczące właśnie tej pozostałej części naszej rzeczywistości (czyli np. temu, dlaczego nie buduje się w Polsce autostrad, dlaczego część dzieci głoduje, dlaczego cenzuruje się internet, gdzie jest na świecie najpiękniej, czy ludzie są jeszcze zdolni do miłości etc.) stanowią aż(!) 44 procent. Prawdę powiedziawszy spodziewałem się, że procentowy udział artykułów, które nie są poświęcone rozmiarowi biustu Dody czy kolorowi włosów Michała Wiśniewskiego, będzie znacznie mniejszy.

Kolejne miejsce - 25 proc. - zajmują, niestety, artykuły poświęcone samym Wiadomościom24.pl i ich autorom, następną - 19 proc. - stanowią teksty dotyczące - powiedzmy umownie - żyrafom o dwóch głowach, tj. wspomnianej Dodzie, Mandarynie, Frytce, morderstwom, pożeraczom pączków i innym sensacjom. Co ciekawe, 7 proc. na liście 300 najpopularniejszych artykułów stanowią teksty poświęcone egzaminom i innym sprawom gimnazjalnym i licealnym, co wskazuje, że znaczną część czytelników Wiadomości24.pl stanowią właśnie uczniowie gimnazjów i liceów. W końcu 5 pozostałych procent artykułów stanowią teksty na temat seksu/erotyki.

Swego rodzaju ciekawostką może być lista autorów, którzy mają na swym koncie najwięcej najpopularniejszych artykułów:

1. Paweł Nowacki 41 artykułów
2. Tomasz Kowalski 26
3. Adam Plona 25
4. Agata Ślusarczyk 19
5. Przemysław Trubalski 16
6. Stanisław Stanuch 12
7. Marcin Nowak 9
8. Robert Bernatowicz 8
9. Magdalena Tobik 8
10. Adam Degler 6
11. Marek Ciesielczyk 5
12. Tomek Saliński 5
13. Piotr May 4
14. Andrzej Zaranek 4
15. Dorota Pardecka 4
16. Janusz Dymidziuk 4
17. Oliwia Piotrowska 4
18. Tomasz Albecki 3
19. Kamil Gopaniuk 3
20. Szymon Niemiec 3

Oczywiście, należy tu przyjąć swego rodzaju poprawkę, jako że osoby z początku listy to autorzy największej liczby artykułów na temat samych Wiadomości24.pl.
patrz lista 300 najczęściej czytanych artykułów:
http://www.wiadomosci24.pl/blog/29990.html

PS Jeśli ten tekst zostanie zaakceptowany, to jest to moja setna publikacja tutaj. Nie wiem, czy redakcja coś postawi, czy ma to zrobić autor. Jeśli to pierwsze, to liczę na dobre Beaujolais. mc

***
Od redakcji. Jeszcze raz wyjaśniam: w wypadku redaktorów (oraz części Autorów) dane nie pokazują ile dana osoba ma własnych tekstów na koncie w tej statystyce, a liczbę dodanych do systemu. Redaktorzy i cześć Autorów pomagających w redagowaniu ma "na koncie" w tej 300-tce depesze PAP, czy materiały z gazet Polskapresse. Wystarczy poczytać same tytuły :))

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Do gejostwa ludzie przyznaja się z trudem, ale do stosowania kulek (w sensie wyznania) jeszcze społeczeństwo nie dojrzało. Dlaczego? Bo to osobiste sprawy. A sprawy gejów to nie są osobiste?
Oczywiste gratulacje za setny artykuł! I co za tempo!

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) za setną publikację;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Plus za prowokacyjny tytuł i słuszne spostrzeżenie.
Obecnie na Onecie widnieje równiez temat, obok którego nie sposób przejść obojętnie - *Urządzenia wspomagające orgazm*. Tamże wyczytamy ciekawostki techniczne, np. *Kulki wibrujące sterowane są za pomocą małego pilota są nowoczesną odmianą kulek klasycznych. Po wprowadzeniu ich do pochwy kobieta może w dowolnym momencie uruchomić pilota ukrytego w torebce i regulując szybkość i natężenie stymulacji zapewniać sobie komfort doznań, nawet w towarzystwie innych osób, bez niebezpieczeństwa, że ktoś się czegoś domyśli.
Wspaniałych doznań erotycznych dostarczają wibratory podwójne, które służą do równoczesnego pobudzania pochwy i łechtaczki.
Oferta skierowana do kobiet ze strony producentów akcesoriów erotycznych jest niezmiernie bogata. Każda kobieta, która pragnie urozmaicenia swojego życia erotycznego z pewnością znajdzie interesującą ją zabawkę.
Dr Andrzej Depko*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy jest szansa na wyjaśnienia związane z wyliczeniami odsłon? Kilkanaście tekstów powinno znaleźć się na liście, a nie znalazło się.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kipię dumą :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

sorry, już się zorientowałem - najpierw blog redakcyjny, a dopiero później blog autorów

Komentarz został ukrytyrozwiń

jak się wchodzi na blog autorów?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tylko odsłon jakoś - na razie - mało ;P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marek - po pierwsze - gratuluję setnej publikacji! To już naporawdę jest coś, teraz musisz marzyć o ... tysięcznej. Ciekawa statystyka :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.