Facebook Google+ Twitter

Girzyński: Kaczyński niczym Jan Chrzciciel

Kolejny poseł Prawa i Sprawiedliwości kwestionuje przywództwo Jarosława Kaczyńskiego na prawicy. Zdaniem Zbigniewa Girzyńskiego, prezes PiS nie jest mesjaszem.

Girzyński jest kolejnym politykiem PiS, który dostrzega potrzebę zmian w partii. "Prawicy potrzebny jest ktoś taki jak Kwaśniewski" - zaznacza - "ktoś kto będzie twardy w swoich poglądach, ale miękki w przekazie" - dodaje.

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że Girzyński nie ma na myśli Kaczyńskiego. Jego zdaniem prezes PiS nie jest mesjaszem, a może być co najwyżej Janem Chrzcicielem. Poseł PiS tłumaczy, że gdyby pojawił się taki polityk na prawicy, jak Kwaśniewski, premier Tusk byłby bez żadnych szans. Ciekawe czy to tylko taka zwykła opinia? Czy może początek kariery Girzyńskiego w partii Zbigniewa Ziobry?
Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

"Girzyński jest kolejnym politykiem PiS, który dostrzega potrzebę zmian w partii" , tylko dlaczego tak późno?

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 14.11.2011 19:36

PiS to nie moja bajka, wiadomo, jednak zmasowany atak 40-to latków na Kaczyńskiego i ich pęd do władzy w takiej formie mi się nie podoba. Tak samo są winni za przegrane wybory jak Hofman , Błaszczak i inni wazeliniarze. Wszyscy z tej Solidarnej Polski wjechali na stołki na plecach Kaczyńskiego i teraz robią publiczne przedstawienie ? Ziobro i Kotecka to para moszcząca gniazdko po dorobku prezesa .Ziobro to hipokryta , fałszywiec , cwaniak , karierowicz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.