Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

103222 miejsce

Girzyński o Tusku: "kolaborant i zdrajca"

Donald Tusk jest kolaborantem Moskwy i zdrajcą - powiedział w "Kawie na Ławie" poseł Prawa i Sprawiedliwości, Zbigniew Girzyński. W polskiej polityce trwa nieustający festiwal oskarżeń o zdradę.

Girzyński stwierdził, że po wyczynach premiera Tuska w Sejmie, nie będzie już kompromisu między Prawem i Sprawiedliwością a Platformą Obywatelską. "To, co zrobił w piątek powoduje, że zamyka on jakiekolwiek szanse na to, aby starać się wspólnie rozwikłać ten problem" - powiedział parlamentarzysta w wypowiedzi dla tvn24.pl.

Według Girzyńskiego posłowie PiS próbowali poprzez złożenie uchwały wzywającej Rosję do oddania wraku polskiego samolotu TU-154, ratować resztki polskiego honoru i w zamian za to usłyszeli, że zachowują się jak targowiczanie. "Zdrajcą i kolaborantem Moskwy, jest premier Tusk. Jak chce, to mnie może za to pozwać"- dodał Girzyński.

Według Adama Szejnfelda, wypowiedzią Girzyńskiego powinna zająć się prokuratura. "Ja do tej chwili uważałem, że podłość i nikczemność w debacie publicznej sięgnęła rynsztoka, ale pada zarzut oszczerstwa największej wagi, jaki można postawić politykowi we własnym kraju. Trudno to nawet komentować" - stwierdził polityk.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (38):

Sortuj komentarze:

wawrzyńczak jesrzy
  • wawrzyńczak jesrzy
  • 29.04.2012 11:23

PANIE OŚLE GIRZYŃSKI ZA OBRAZĘ PREMIERA POWINIEN PAN GNIĆ W PIERDLU O ZAOSTRZONYM RYGORZE.TO JEST CHORE ŻEBY TOLEROWANO TAKIE OBELŻYWE WYPOWIEDZI. CZY TO JEST HYDE PARK, TAKICH OSZOŁOMÓW CO PUBLICZNIE LŻĄ DEMOKRATYCZNIE WYBRANEGO PREZYDENTA, PREMIERA I INNE SZANOWANE OGÓLNIE OSOBISTOŚCI TRZEBA NAPIĘTNOWAĆ I NIE POZWALAĆ IM WYSTĘPOWAĆ W MEDIACH. JEŻELI BRAK KWALIFIKACJI I ROZUMU ABY ZAISTNIEĆ POSŁOWIE POŻAL SIE BOŻE NAD ICH UŁOMNOŚĆIĄ WYGADUJĄ TAKIE BREDNIE, AŻ DZIW BIERZE ŻE DOTYCZCZAS IM TEGO NIE ZABRONIONO. NADZIEJA W TYM ŻE KADENCJA KIEDYŚ SIĘ SKOŃCZY A WTEDY, KTOŚ SIĘ TYMI OSZOŁOMAMI ZAJMIĘ,DRŻYJCIE WAS LOS W NASZYCH (WYBORCÓW) RĘKACH.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Fred
  • Fred
  • 17.04.2012 16:15

Cześć Bob,a ja jestem Fred i klikam jak szalony,żeby pis miał jak najwięcej łapek "właściwych"! Bo kocham Jarusia!! Też z tego żyję,ha! Kiedyś też,tak jak Ty ludzi z PO,jaliczę na biskość Brudzińskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gregadam
  • Gregadam
  • 16.04.2012 16:30

Wszyscy kochani obrońcy pana G. musicie przecież chyba wiedzieć
w waszym pisowskim nieopanowanym zatrzeciewieniu, że aby rzucać
tak wielkie oskarżenia trzeba mieć bardzo mocne dowody.
Cwaniaczek z rydzykowego matecznika mając immunitet doskonale
wie że jest nie do ruszenia i może wygadywać co mu ta jadowita ślina
na język przyniesie. No, ale odwaga ostatnio bardzo staniała.
Premier nie jest osobą z mojej bajki, ale przecież jakieś zasady chyba jeszcze obowiązują.
A tak na marginesie redaktor prowadzący "kawę na ławie" powinien natychmiast
interweniować, wyrzucając takich oszołomów z programu.
Również pozostali "dyskutanci" powinni ostro zareagować .
No cóż, liczy się tylko parcie na szkło, i " kasa misiu, kasa".

Komentarz został ukrytyrozwiń
01021939
  • 01021939
  • 16.04.2012 13:23

Pan Giżyński trafnie to skomentował bo jak można określić dotychczasowe zachowania Premiera i jego klakierów jak nie zdradą.Sam fakt nie dopuszczenia niezależnych naukowców od lotnictwa,transportu lotniczego,statyków,patologów świadczy o zamiarze ukrycia prawdy,a skoro tak to moim zdaniem słusznym jest określenie posła Giżyńskiego.Podobnych ściem w wykonaniu tego rządu jest o wiele więcej lecz myślę że każdy trzezwo myślący je zna dlatego nie będę ich opisywał.Nie wyrażenie zgody na powołanie międzynarodowej komisji śledczej do wyjaśnienia tej tragedii jest następnym kamyczkiem do Tuskowego ogródka.Ludzie honoru po tej tragedii winni podać się do dymisji i skoro są niewinni nie powinni się niczego obawiać,a jednak takich posunięć nie poczyniono stąd uprawnione są takie stwierdzenia.A że był udział osób trzecich w tej tragedii jest sam wrak który rozpadł się jak jak bańka mydlana.

Komentarz został ukrytyrozwiń
antek patelmitrz
  • antek patelmitrz
  • 16.04.2012 13:16

Tusk zdradza Polskę w todze prawa,czy już całkiem Mossad opanował wojsko i wywiad?

Komentarz został ukrytyrozwiń
jury
  • jury
  • 16.04.2012 05:47

dochodzic do prawdy nie trzeba prawda jest znana po opublikowaniu raportu MAKu.nietrzezwy blasik wywieral swoja obecnoscia w kokpicie naciski na pilotow.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ruch Fiuta
  • Ruch Fiuta
  • 16.04.2012 01:29

Jeba... komuchów z PO i z PZPR-u

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jaro Patriota
  • Jaro Patriota
  • 16.04.2012 01:01

jeszcze 52 dni do Mistrzostw Europy! czujecie to czy wolicie żyć i być wrakiem!

Komentarz został ukrytyrozwiń
janinaH
  • janinaH
  • 15.04.2012 22:19

Tuskowi ani , Komorowskiemu nie zależy na tym by dojść do prawdy Smoleńskiej i jak inaczej można myśleć o tej katastrofie jak tylko tak jak mówi Kaczyński .Kalisz dobrze wie że ta katastrofa nie jest wyjaśniana sumiennie , z przekory odwraca kota ogonem .

Komentarz został ukrytyrozwiń
 elf
  • elf
  • 15.04.2012 22:14

Pan Girzyński drepcze nóżkami do władzy . Lata lecą a widoki marne i uaktywniają się instynkty agresji. Jeśli to jest wzór polskiego katolika [ przesiaduje u Rydzyka ] to donikąd nie zajdzie . Takie publiczne oskarżenie może skończyć się procesem. Jednak Tusk i PO dają się frustratom wyszumieć .........i tak do emerytury panie Girzyński.