Facebook Google+ Twitter

Girzyński: Sikorski zgłosił się na ochotnika, by realizować niemiecki interes

"Od słynnego przemówienia Radosława Sikorskiego w Berlinie, Niemcy mają dwóch ministrów spraw zagranicznych" - powiedział Zbigniew Girzyński

Zbigniew Girzyński zarzuca Radosławowi Sikorskiemu zdradę Polski. "Tego nawet nie odważył się powiedzieć żaden niemiecki polityk, wyręczył ich Sikorski, który zgłosił się na ochotnika, aby realizować niemiecki interes"- powiedział. "Tego dnia stał się cud. Od tego dnia Niemcy mają dwóch ministrów spraw zagranicznych"- dodał w programie "Kawa na ławę" w TVN24.

W opinii Girzyńskiego propozycja Sikorskiego sprowadza się do tego, aby rolę Polski sprowadzić do stanu Ohio w USA czy landu Bawarii w Niemczech, na co PiS nigdy się nie zgodzi.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Endriu z pis
 • Endriu z pis
 • 05.12.2011 08:46

Dla PIS priorytetem były stosunki gospodarcze i polityczne z takimi ; potęgami: gospodarczymi i finansowymi jak Gruzja, Mołdawia, Azerbejdżan.I to te kraje w myśl pis miały zapewnić nam obronę przed hegemonią Niemiec. Owe kraje nadają działaczom pis ordery,nazwy ulic noszą ich imiona i.t.p Możę poseł Giżyński doczeka się swojej ulicy w stolicy Mongolii to też jest priorytet pis z byłą minister MSZ Fotygą na czele. A najlepiej dołączcie kilka krajów z Afryki Północnej tam trwa rewolucja i łatwo zrobicie kariery, wszak zadyma to ulubione hobby prezesa i jego nader ambitnych kumpli!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Krzysiek P
 • Krzysiek P
 • 05.12.2011 07:22

Przecież ten pacan nawet sam tego przemówienia nie napisał...

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
 • olek kan
 • 04.12.2011 21:09

najsmieszniejszy byl premier ze swym oredziem do gornikow .Okazalo sie ze od pieciu lat jedno co ma w glowie to ich dobro.Dobrze ze w koncu im o tym powiedzial bo by nie wiedzieli.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Irena
 • Irena
 • 04.12.2011 18:04

I znowu Sikorski ? - czy z tym cymbałem,nie można coś zrobić?,by Polsce wstydu więcej nie przynosił??

Komentarz został ukrytyrozwiń
elaszychlinska
 • elaszychlinska
 • 04.12.2011 18:00

@ Panie Arku , w Jastrzębiu był Piecha .Do mediów prezes nie ma kogo wysyłać , to wybiera mniejsze miernoty od miernot. W Jastrzębiu była Barbórka bez górników , którzy odwołali spotkanie .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lancet
 • Lancet
 • 04.12.2011 17:56

Polskę Niemcom [wg Kaczyńskiego ] sprzedali Kaczyńscy -- TO ONI NEGOCJOWALI TRAKTAT LIZBOŃSKI I ONI PODPISALI -- teraz to już populistyczne gadki szmatki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Poseł Girzyński miał dzisiaj swój dzień.
Najpierw "Siódmy dzień tygodnia" w Radiu Zet, potem "Kawa na ławę" u Bogdana "Tak na prawdę" Rymanowskiego, a wszystko dzięki Barbórce. Adam Hofman zdaje się świętował z panem Prezesem w Jastrzębiu Zdroju...
I w radiu i w TV Zbigniew Girzyński lansował tezę o proniemieckim lobbingu polskiego Ministra Spraw Zagranicznych. W radiu posunął się tak daleko, że oskarżył Radosłwa Sikorskiego o sprzedajność. Zasugerował, że ostatnia aktywność pana Radka spowodowana jest oczekiwaniami jakiejś synekury w "strukturach europejskich".
Łatwość, z jaką poseł wygaduje takie bzdury jest kolejnym dowodem powszechnego obciachu w Pis.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sikorski -ot taki adiutant ordynansowy Tuska.

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
 • e
 • 04.12.2011 16:46

Pan Girzyński gada jak wszyscy pisowcy , szkoda na nich stonki i kompa .To taki pseudo katolicki zadymiarz. Trudno od niego usłyszeć spokojną konstruktywną rozmowę - ot taki odprysk Kaczyńskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.