Facebook Google+ Twitter

Gitarowy mistrz zagra dziś w Warszawie

Szykuje się dziś prawdziwa gratka dla fanów muzyki Carlosa Santany. Popularny muzyk zagra dziś koncert na stadionie warszawskiej Gwardii.

Plakat promujący koncert. / Fot. materiały organizatoraCarlos Santana już raz występował w Polsce. Było to 1994 roku na Torwarze. Dziś w ramach swojej europejskiej trasy koncertowej promującej album "Ultimate Santana”, ponownie zachwyci polskich wielbicieli gitarowych brzmień. Jego najnowsza płyta to zbiór najsłynniejszych utworów takich jak "Samba Pa Ti" czy "Oye Como va". Będzie je można usłyszeć wieczorem w Warszawie na stadionie Gwardii. Nowością proponowaną przez Santanę jego fanom, są kompozycje instrumentalne oraz piosenki wykonywane z udziałem wokalistów. Zestaw promuje kompozycja "Into The Night" z gościnnym udziałem Chada Kroegera z zespołu Nickleback. Bilety jeszcze są, ale można je już tylko kupić w specjalnych punktach sprzedaży np. w salonach EMPiK-u czy w portalu Bileteria.pl. Niestety ich cena nie należy do atrakcyjnych, bowiem najtańsze wejściówki kosztują 165 złotych. Pakiet VIP to wydatek 770 złotych.

W czasie swojego tournée po Europie "Live Your Light Tour”, Santana odwiedzi Francję, Włochy, Austrię, Słowację, Węgry, Niemcy i Szwecję. Dzisiejszego wieczora Meksykanin nie wystąpi sam. Wraz z nim w ramach supportu zagrają Brathanki, Perfect i Dabalski Blues. Na obiekt można już wchodzić i przygotowywać się do najbardziej muzycznej nocy w Polsce drugiej połowy czerwca. Organizatorem koncertu jest grupa Live Nations, organizator innych koncertów w Polsce m. in. Erica Claptona. Spiesz się, bo Santana tuż-tuż.

Plan imprezy:

Wejście: 15:00
16:15-16:45 Dabalski Blues
17:15-18:00 Brathanki
18:30-19:30 Perfect
20:00-22:00 SANTANA
22:00-23:00 DJ Hirek

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.