Facebook Google+ Twitter

Gitarowy Rekord Guinnessa we Wrocławiu

Rekordowy Rekord Guinnessa tuż tuż! Już po raz VIII będziemy próbowali pobić Gitarowy Rekord Guinnessa. Wszystkich zapraszamy do uczestnictwa w tej imprezie, a chętnych zachęcamy do wolontariatu.

Sonda

Ile razy uczestniczyłeś w Gitarowym Rekordzie Guinessa?

Zapraszam wszystkich na bicie Gitarowego Rekordu Guinnessa. To już chyba tradycja. Co roku, 1 maja, na wrocławskim rynku spotykają się gitarzyści z całej Polski, by razem zagrać utwory Jimiego Hedrixa. Rokrocznie razem próbujemy pobić Gitarowy Rekord Świata. W tym roku zadanie nie będzie łatwe. Ubiegłoroczny rekord wynosi aż 6346 gitarzystów.

Bicie rekordu organizowane jest w ramach Thanks Jimi Festival. Jest to impreza, na której uczestnicy oddają hołd legendarnemu gitarzyście, jakim był wszystkim dobrze znany Jimi Hendrix.

W tym roku na pewno nie zabraknie atrakcji. Znamy już plan imprezy. Koncerty rozpoczną się o godzinie 17 na Wyspie Słodowej, tuż po zakończeniu bicia rekordu. Zagrają: Dżem, Ray Wilson & Stiltskin, TSA, Tribute to Jimi Hendrix Project feat. Zbigniew Hołdys, Jarek Śmietana, Marek Raduli, Jorgos Skolias, Leszek Cichoński, Greg Koch Band.

Chcesz wziąć udział w Gitarowym Rekordzie Guinnessa?

Utwory, które będziemy grać w tym roku oraz instruktaż jak grać znajdziesz na stronie: Jak grać w serwisie heyjoe.pl. Najlepiej nauczyć się wszystkich utworów, ale najważniejsze jest wspólne zagranie Hey Joe, ten utwór jest liczony do Rekordu Guinnessa.

Rejestracja uczestników zaczyna się o godz. 9, wcześniej wydrukuj i wypełnił kartę zgłoszeniową, to zaoszczędzi czas. Miej ze sobą dowód osobisty, legitymację szkolną lub inny dokument. Możesz zapisać się wcześniej na listę, jednak ostateczna rejestracja dokonywana jest wyłącznie osobiście w dniu imprezy. Przy rejestracji możesz nabyć ulgowy bilet na koncerty na Wyspie Słodowej, sam udział w Rekordzie Guinnessa jest bezpłatny.

Do rekordu liczą się wszystkie rodzaje gitar: akustyczne, klasyczne, elektryczne, a także basowe. Dla gitarzystów elektrycznych przygotowany będzie specjalny sektor z możliwością podłączenia do prądu, wskazane jest zabranie ze sobą przedłużacza z rozgałęźnikiem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.