Facebook Google+ Twitter

Gitarzysta Radiohead mówi o planowanych koncertach zespołu

Ed O'Brien, gitarzysta Radiohead opowiadał wczoraj brytyjskiej stacji BBC 6 o planach koncertowych swojego zespołu. O tournee po Ameryce i występach w Europie.

Brytyjska grupa Radiohead planuje, w maju 2008 roku, trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Informację tę podało wczoraj brytyjskie opiniotwórcze czasopismo muzyczne, New Musical Express, powołując się na wypowiedź gitarzysty zespołu, Eda O'Briena dla stacji BBC 6.

Tournee promowałoby wydanie nowej płyty zespołu - "In Rainbows". Została ona, jak na razie, opublikowana tylko w Internecie, ale w grudniu ma się ukazać na płycie kompaktowej.

O'Brien zdradził w programie, że na trasę koncertową po USA chciałby zaprosić legendę muzyki alternatywnej - amerykański zespół Kings Of Leon. Jak przyznał jest ich zagorzałym fanem. - Nie jestem zazdrosny, kiedy widzę inne zespoły grające muzykę, ale kiedy widzę Kings Of Leon, marzę, by grać w tej kapeli - powiedział O'Brien.

Jeśli chodzi o koncerty Radiohead w Europie, to gitarzysta zapowiedział, że całkiem możliwe jest, że jego zespół pojawi się na największym rockowym festiwalu w Europie - Glastonbury Festival. - Jeśli nas zechcą
- z przekąsem powiedział O'Brien, dodając, że plany koncertowe Radiohead to najpierw Ameryka, a potem dopiero Europa.

Ale jeszcze nic nie jest potwierdzone - zakończył członek Radiohead wypowiedź dla BBC 6.

Kto chce usłyszeć cały wywiad z gitarzystą jednego z najważniejszych zespołów świata, może go obejrzeć na stronie.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.