Facebook Google+ Twitter

Giulia. Znamy imię córki Carli Bruni-Sarkozy i prezydenta Francji

Pierwsza dama Francji Carla Bruni-Sarkozy urodziła wieczorem 19 października br. w paryskiej klinice "La Muette". Wiemy już, że dziewczynka ma na imię Giulia.

Prezydent Francji Nicolas Sarkozy nie mógł być obecny przy narodzinach córki ze względu na obowiązki szefa państwa. Jego obecność we Frankfurcie na spotkaniu z Angelą Merkel i z prezydentem Europejskiego Banku Centralnego Jean-Claude Trichet była nieodzowna.

Dla pary prezydenckiej jest to pierwsze dziecko, ale dla Nicolas Sarkozy jest to już czwarte, a dla jego żony drugie. "Jestem mile dotknięta licznymi gratulacjami, które przychodzą do mnie z okazji urodzin naszej córki Giulia. Z tej szczęśliwej okazji mój mąż przyłącza się do mnie, aby gorąco podziękować wszystkim, którzy przysłali nam te świadectwa sympatii" - czytamy na stronach internetowych Pierwszej Damy Francji.

Możemy się domyślać, że brzmienie z włoskiego imienia Julii jest wyborem matki dziecka. Należy przypomnieć, ze Carla Bruni-Sarkozy urodzona w Turynie, do czasu małżeństwa z Nicolas Sarkozym posiadała obywatelstwo włoskie. Nie wiadomo, czy obecnie ma podwójne obywatelstwo czy tylko francuskie.

Według sondażu "Le Figaro" we Francji 74 proc. rodziców w ciągu dwóch lat od urodzenia dziecka umieszcza jego zdjęcie w internecie, a 26 proc. rodziców już podczas pierwszego tygodnia życia. Para prezydencka zdecydowanie odcina się od tych praktyk, nie pokazując w mediach fotografii nowo narodzonej dziewczynki.

Możemy się domyślać, że do osiągnięcia pełnoletności Giulii nie będziemy jej widywać ani w prasie, ani w telewizji, tak jak to ma miejsce z pozostałymi dziećmi słynnej francuskiej pary.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 05.11.2011 11:05

Ostatnie doniesienia ze świata plotek: Prawdopodobnie bobas Ziobro otrzyma imię Zbysia i być może będzie znany jako Zbysio-juniorek. Miało być Jareczek, ale z uwagi na niestabilność polityczną ojca bobasa ta opcja odpadła. :):)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 05.11.2011 11:03

Rzeczywiście niezwykle ważna informacja. :) Teraz z niezwykłą niecierpliwością czekam na news, jakie imię będzie nosił bobas Ziobro-junior (od odróżnieniu od europosła Ziobry). :):)

Grecja się wali, Włochy toną, Tajlandia tonie, Japonia zniszczona, Haiti rozstrzaskane (wciąż), Hiszpania spalona, strajki we wszystkich większych miastach na świecie i w Europie, bój (nie)krwawy polskich faszystów z polskimi antyfaszystami, likwidacja resztek antybelkowych w systemie podatkowym, Germania najeżdża finansowo Rzym i Grecję (wersja Ogórkowa).
Tusk, Palikot, Niesiołowski, Napieralski, Komorowski, Kaczyński zapadli się pod ziemię. Jakby ich nie było.
O, sorry najważniejszym newsem jest bezpieczne lądowanie awaryjne kpt. Wrony i całej załogi Boeinga.
(gwiazda zaświeciła i świeci wysoko, a to jeszcze nie jest Boże Narodzenie)
...
A prezydentowi Mikołajowi i jego żonie Karoli gratuluję ślicznej córeczki Julii. ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marta Dutkiewicz
  • Marta Dutkiewicz
  • 21.10.2011 18:03

To ciekawa historia,bardzo fajnie. Witamy Giulię(po naszemu Julię) na świecie i życzymy jej dużo szczęścia i miłości,czyli tego co najważniejsze dla człowieka. Cieszymy się w Polsce z jej narodzin. Romeo,jak widać,także bardzo się cieszy z jej narodzin,bo nie ma Romea bez Julii.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Romeo
  • Romeo
  • 21.10.2011 13:27

O jej, jakie piękne imię.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.