Facebook Google+ Twitter

„Give me a hug“ - Stanek rozdaje pozytywną energię w teledysku

Jednym znany ze środowiska aktorskiego i tanecznego. Drugim zaś z programów rozrywkowych, takich jak „Przygarnij mnie“, „Celebrity Salon“, czy „Azja Express. Przeentuje nowe wcielenie.

1 października miała miejsce premiera pierwszego singla oraz teledysku Leszka Stanka – „Give me a hug“. Utwór jest zapowiedzią debiutanckiej płyty artysty, nad którą jak się okazuje, pracuje od ponad roku, a światło dzienne ujrzy późną wiosną 2017.

Teledysk Stanka bardzo spodobał się internautom, ale także był ogromnym zaskoczeniem. Dlaczego? Ponieważ był realizowany swego rodzaju eksperymentem. Leszek podczas kręcenia teledysku przechadzał się po Centrum Warszawy, promując ideę „Free Hugs“, która ma na celu bezinteresowne oraz niczym nie podyktowane okazywanie życzliwości i ciepła drugiemu człowiekowi.

Zachęcał do przytulania, a cały efekt zdokumentował w teledysku. Reakcje na „darmowe przytulenie“ były różne, ale w największej mierze oczywiście – pozytywne i pełne radości. W teledysku Stanka wystąpiła mieszanka kultur i osobowości – cosmopolitan. Pierwotny zamysł powstania teledysku wyglądał zupełnie inaczej, klip miał być realizowany w Londynie w asyście aktorów i obszernej ekipy. Tak się jednak nie stało. Leszek podjął ze dnia na dzień spontaniczną decyzję, skrzyknął dwu znajomych operatorów kamery, których zabrał do centrum stolicy i tam właśnie rozegrała się akcja klipu.

Tekst i kompozycja powstały pod wpływem ludzi i emocji, które towarzyszyły Leszkowi podczas podróży i nagrywania programu „Azja Express“.

Nie wiadomo, ile utworów zostanie zaprezentowanych przed premierą, ale pewny jest fakt, iż finalnie na debiutanckiej składance wokalisty znajdzie się 12 kawałków. Miejmy nadzieję, że wszystkie będą brzmiały tak pozytywnie i energetycznie, jak „Give me a hug“.
Stanek - "Give me a hug"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.