Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11679 miejsce

"Given to Fly", nowa płyta The Maccabees, numerem "1" w Wielkiej Brytanii

New Musical Express napisał o tej płycie: "Mamy pierwszego klasyka roku 2012". "Given to Fly" właśnie trafił na pierwsze miejsce brytyjskiej listy przebojów. Wokół The Maccabees robi się coraz głośniej.

Niedawno pisaliśmy, że o nowym albumie The Maccabees może być głośno, no i proszę, nie pomyliliśmy się!

New Musical Express donosi, że ich trzecia płyta "Given To The Wild" trafiła na pierwsze miejsce listy najlepszych płyt w Wielkiej Brytanii. Tym samym muzycy zepchnęli na drugą pozycje samą wielką Adele.

"Given to fly" to kolejne dziecko angielskiego britpopu. Tło muzyczne oraz rozmyte partie gitarowe odgrywają tutaj kluczową rolę. Na "Given to fly" słychać wpływy takich zespołów jak Arcade Fire, Wild Beast czy Coldplay oraz wielu innych reprezentantów brytyjskiego pop-rocka lat 90.

Cała płyta brzmi dobrze, i na pewno usatysfakcjonuje klasyków gatunku. NME porównuje "Given To Fly" do "The Suburbs" Arcade Fire i rzeczywiście jest w tym sporo racji. Utwory ciekawie się z sobą zlewają i można w nich porządnie się zanurzyć. Warunek jest jeden; trzeba dać płycie szansę i kilka razy ją przesłuchać.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.