Facebook Google+ Twitter

GKS Bełchatów. Informacje transferowe z pierwszej ręki

Po przerwie w GKS Bełchatów, pojawi się trzech nowych zawodników, zaproszonych na testy. Sprawdź kto będzie testowany!

Jak informuje Sport-IMA, dziś na pierwszym treningu po przerwie w GKS-ie Bełchatów pojawią się nowi zawodnicy: Adrian Paluchowski (Znicz Pruszków), Ariel Famulski (KS Polkowice) oraz Maciej Prusinowski (Legia Warszawa ME).
Cała trójka w ubiegłym sezonie była wyróżniającymi się postaciami w swoim zespołach.Adrian Paluchowski (1987 r., napastnik)- rozpoczął swoją przygodę w 2004 r. w Agrykoli Warszawa, później występował w Delcie Warszawa, w I i II Legii Warszawa, Piast Gliwice, grał również w Bogdance Łęczna. Ostatni sezon spędził w II lidze w Zniczu Pruszków, rozegrał 29 spotkań ligowych w których zdobył 15. goli.


Ariel Famulski (1991 r., pomocnik) - w Zagłębiu Lubin w juniorach w 2002 roku, rozpoczął swoją przygodę z piłką. Przed kilka lat grał w Zagłębiu, po czym w 2011 r. dostał się do pierwszej drużyny. W 2012 trafił do KS Polkowice (II Liga). Podobno zadziwia skutecznością, oby przekonał sztab szkoleniowy do swoich umiejętności.


Maciej Prusinowski (1993 r., pomocnik) - Przed 10 lat, od 2000 roku, grał w juniorach w Legii Warszawa, dopiero w 2011 przeszedł do ME Legii. Jest najmłodszym zawodnikiem powołanym na tegoroczne testy w GKS Bełchatów. Podobno ma nie małe zdolności piłkarskie i ogromna determinację. Oby to pomogło mu przejść pomyślnie testy i zagrać w pierwszej drużynie GKS Bełchatów.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.