111700 miejsce

GKS Bełchatów - TPS Podbeskidzie. Łatwe zwycięstwo GKS-u

W sobotnie popołudnie podopieczni byłego selekcjonera reprezentacji Polski, Pawła Janasa, bez najmniejszych problemów pokonali na własnym terenie beniaminek z Bielska-Białej - TPS Podbeskidzie.

Pierwsza połowa zdecydowanie należała do drużyny gospodarzy – to oni prowadzili grę, często stwarzali sytuacje bramkowe i, trzeba przyznać - byli nad wyraz skuteczni.
Do przerwy prowadzili 3:0, po bramkach Popka i jednej Bozoka, którzy wyręczyli odpowiedzialnych za zdobywanie bramek, aczkolwiek niewidocznych w pierwszej odsłonie, Żewłakowa i Nowaka.

Druga połowa, podobnie jak pierwsza, zaczyna się od ataków gospodarzy, czego rezultatem jest bramka Żewłakowa, który głową kończy idealne dośrodkowanie. Chwilę później jest już 5:0 po bramce, również zdobytej główką przez Szmatiuka. Widać, że goście nie wyciągnęli wniosków z 1 połowy i tracą kolejne bramki ze stałych fragmentów gry. Inicjatywę przejmuje Podbeskidzie, a gospodarze ograniczają się tylko do grania z kontry, co przynosi skutek w 70. minucie. Rzut rożny, wywalczony przez Żewłakowa, wykonywany przez Kosowskiego, na bramkę zamienia nie kto
inny i nie inaczej jak głową - „profesor” Popek.

Pod koniec spotkania stuprocentową sytuację marnują najpierw Demjan, później Sikora i goście opuszczają Bełchatów bez strzelonej bramki.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!