Facebook Google+ Twitter

GKS Górnik Łęczna przegrał z Flotą Świnoujście

GKS Górnik Łęczna poległ na własnym stadionie z Flotą Świnoujście 1-0.

Na stadionie zjawiło się zaledwie 450 osób nowo powstałego tworu GKS Bogdanka Łęczna. Kibice w dalszym ciągu protestują przeciwko stosowaniu nowej nazwy. Swój żal do właścicieli wyrażają w głównej mierze poprzez absencję na meczach ligowych.

Czytaj też: Bogdanka Łęczna bez kibiców. Fani Górnika poza zasięgiem?

Czytaj też: Kibice będą bronić klubu Górnik Łęczna

Bramkę na wagę 3 pkt. zdobył w 75. miniucie Ensar Arifović.

GKS GÓRNIK ŁĘCZNA: 22. Sergiusz Prusak - 20. Danijeł Bożkow (46, 7. Dejan Milošeski), 18. Paweł Magdoń, 6. Dawid Sołdecki, 14. Mariusz Zasada - 24. Paweł Sasin, 4. Radosław Bartoszewicz (82, 10. Adrian Paluchowski), 25. Tomasz Nowak, 9. Paweł Kaczmarek - 21. Ricardinho, 17. Nildo.

Flota Świnoujście: 1. Krzysztof Żukowski - 22. Damian Krajanowski, 17. Sławomir Mazurkiewicz, 8. Marek Niewiada, 7. Piotr Tomasik - 19. Tomasz Ostalczyk (79, 11. Ferdinand Chi Fon), 15. Radosław Pruchnik, 18. Krzysztof Bodziony, 14. Bartłomiej Niedziela (86, 6. Daniel Dylewski) - 21. Ensar Arifović, 9. Charles Nwaogu (89, 10. Damian Misan).

Piąta edycja konkursu Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku trwa! Dołącz, wygraj 10 tysięcy

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

obywtel RP
  • obywtel RP
  • 17.04.2011 16:41

Tradycja to jedno, życie to drugie. Jeżeli jest ktoś, kto daje pieniądze na utrzymanie klubu to lepiej zmienić nazwę niż zlikwidować klub, to po pierwsze. Po drugie to panie redaktorze - kibicu proszę czytać ze zrozumieniem ! Pan ma opisywać rzeczywistość nie własne kibicowskie emocje. Nikt Panu nie broni napisać, że jest Pan przeciw, ale nie może Pan pisać, że w spotkaniu brał udział zespół który NIE ISTNIEJE. Odpowiadając pozostałym kibicom musze dać przykład. Sport to rozrywka jak teatr czy kino. Nie można mieć, zatem pretensji do właściciela kina, że zmienił nazwę. Kolejna sprawa to własność. Żaden klub nie jest własnością kibiców czyli klientów, zatem nie mają oni żadnych praw poza oglądaniem i kibicowaniem. Jeżeli kibice z BOGDANKI zebraliby kilka milionów to pewnie nikt w klubie nie myślałby o zmianie nazwy. Niestety kibice tylko żądają a jak trzeba zapłacić za bilet to chętnie wchodzą bokiem nie mówiąc nic już o niszczeniu własnego stadionu. Podsumowując, co byśmy nie pisali w spotkaniu grała BOGDANKA i tak już zostanie a ja baranek wielkanocny szykuje się na jajeczko.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jabadabadu
  • jabadabadu
  • 17.04.2011 12:55

Panie obywatel RP a czy jest taki klub jak GKS Bogdanka Łęczna??? jest GKS Bogdanka wiec rozeznanie masz marne w tym wszystkim kibicu pieniądza.wiec żałuj sobie tych wypocin bo żałosny jesteś.

Komentarz został ukrytyrozwiń
P_S
  • P_S
  • 17.04.2011 12:50

A ja Tobie Obywatelu przyznaje "nagrodę barana wielkanocnego".
Świetna sprawa, że ktoś interesuję się tym co dzieje się w Łęcznej. Nawet komentatorzy telewizyjni podczas wczorajszej transmisji kilkakrotnie, wręcz wyśmiewali "mądrych" pomysłodawców zmiany nazwy. Zresztą ich wielokrotnie przejęzyczenia i używanie nazwy GÓRNIK mówiły same za siebie.
W świadomości ludzi jest GÓRNIK ŁĘCZNA i już tak zostanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję Panie komentatorze za uznanie. Za "Palemkę osiołka" również. Dostrzegam w Pana wypowiedzi ogromną różnicę w pojmowaniu wszelkiego typu wartości. Widać że dla Pana Obywatela RP coś takiego jak TRADYCJA czy PRZYWIĄZANIE DO UKOCHANEGO KLUBU nie istnieje. Nie pojmuje Pan skali tego problemu w Polsce. Bardzo mi rzykro z tego powodu.
W przypadku tego meczu gra schodzi na drugi plan. Ważniejsi od ilości oddanych strzałów, autów i rzutów rożnych są moim zdaniem ludzie.
DODATKOWO PROSIŁBYM NIE OBRAŻAĆ REDAKTORA DYŻURNEGO. Swoje uwagi proszę kierować do niego osobiście.
Pozdrawiam i dziękuję za krytykę

Komentarz został ukrytyrozwiń
Obywatel RP
  • Obywatel RP
  • 17.04.2011 11:09

Panie redaktorze tym różni się redaktor od kibica, że relacjonuje fakty nie własne emocje. Czy się komuś podoba czy nie w zawodach grał zespół GKS Bogdanka Łęczna a nie żaden inny !!! Hańba Panu Panie kibic za podawanie innej nazwy niż prawidłowa !!!! Hańba również redaktorowi dyżurnemu też, że puszcza takie gnioty. Ten artykuł to Panie kibic zamieścić powinien Pan na stronie kibiców zespołu z Łęcznej, napewno Pana ozłocą. Ja przyznaje Panu już drugą "Palemkę osiołka". Główny news to nie gra, to nie wynik tylko skandowanie kibiców i przyznawanie im racji, brrrrrrrrrrrrrawo !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.