Facebook Google+ Twitter

Glinik Gorlice weźmie udział w turniejach halowych

Przerwa zimowa to czas, w którym młodzi piłkarze Glinika Gorlice biorą udział w turniejach futsalowych.

Już w najbliższy weekend piłkarze klubu wezmą udział w kilku zawodach. Najmłodsi adepci piłki nożne z rocznika 2001 i 2003 uskrzydleni ostatnim zwycięstwem w turnieju o Czarną Jaskółkę, zagrają w niedzielę w Tarnowie o Puchar Mikołaja.

Zawody organizuje Tarnowska Akademia Piłkarska, a udział w zawodach wezmą zespoły TAP Tarnów, Okocimski Brzesko, Korona Kielce i Glinik Gorlice. Oprócz tego turnieju gorliczanie z rocznika 2000 wezmą udział w Turnieju o Puchar Miasta Jasła w którym wystąpią drużyny: Igloopol Dębica, DAP Dębica, Tarnovia Tarnów, Resovia Rzeszów, Ziomki Rzeszów, Partyzant Targowiska, Partizan Bardejov, Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska, Glinik Gorlice oraz gospodarze UKS Szóstka Jasło.

Zawody zostaną rozegrane 3 grudnia. Ostatnim rocznikiem który weźmie udział w turnieju są zawodnicy z rocznika 1997 i młodsi oni będą próbować swych sił w turnieju Resovia Winter Cup który również jest mocno obsadzony, wezmą w nim udział mocne ekipy z Podkarpacia min; Wisłoka Dębica, Resovia Rzeszów, Stal Rzeszów, Stal Stalowa Wola, Izolator Boguchwała, Pogoń Leżajsk, Grunwald Budziwój oraz Glinik Gorlice i BKS Lublin. Zawody w hali CTiR WSiZ Rzeszów w Kielnarowej.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.