Facebook Google+ Twitter

Gliwice. CBŚ przejęło 82 kg amfetaminy

W Gliwicach zarekwirowano w piątek 82 kg amfetaminy w mieszkaniu 31-letniego mężczyzny. To największa w historii polskiej policji akcja przejęcia tego rodzaju narkotyku.

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Hashish.jpg&filetimestamp=20050622212812 / Fot. Fred JPoza tym w mieszkaniu gliwiczanina znaleziono 21 tysięcy tabletek extasy, 2 kg haszyszu, 3 kg marihuany, 4 egzemplarze broni, m.in. karabin maszynowy, granaty bojowe, około 200 sztuk amunicji i dodatkowo duże ilości gotówki. Łączna czarnorynkowa wartość przekracza 5 mln zł. Zatrzymanemu mężczyźnie przedstawiono już zarzuty wprowadzania do obrotu bardzo dużych ilości narkotyków oraz posiadania broni palnej i materiałów wybuchowych.

Dziś sąd zdecyduje o aresztowaniu. 31-latek nie był wcześniej notowany w policyjnych kartotekach, teraz za te przestępstwa może on spędzić w więzieniu nawet 10 lat. Śledczy prowadzący sprawę określają ją jako rozwojową i nie wykluczają dalszych zatrzymań.

źródło: tvn24

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 17.01.2010 14:35

Właśnie !? Powiadają, że skleroza nie choroba, tylko jakoś dziwnie nogi bolą... Zapomniałem zaakcentować 5! :) Mały niedzielny spacer nie zaszkodził mi, tym bardziej, że problem narkotyków coraz bardziej dotyka nasz kraj.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 16.01.2010 20:40

Polska jest krajem tranzytowym i jeżeli w Czechach złagodzą się przepisy, to będzie tam mniej kontroli i niby bezpieczniej dla przemytników pod tym względem. Nie wiadomo którędy szlaki tego "badziewia" powiodą, z drugiej strony jest popyt, będzie i podaż. Fortuna się kręci... Wpadka ze 100 kg proszku daje wskaźnik wykrywalności, a jak wspomniałem wcześniej gdy agenci zajmują się "płotkami" rekiny spokojnie żerują....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Masz rację Antoni. A jestem pewna, że po 'czechach' będzie więcej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 16.01.2010 19:26

82 kg co to jest..... To zaledwie ułamek tego wszystkiego co jest skryte i przemycane z i do karaju...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 16.01.2010 08:48

....no to już jesteśmy prawie drugą Ameryką........ :-)) Marr

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.