Facebook Google+ Twitter

Gliwicki Teatr Muzyczny. Kolejna odsłona musicalu "Hair" jesienią!

Musical "Hair" jest przedstawieniem wartym uwagi. Po raz ostatni na deskach Gliwickiego Teatru Muzycznego odbyło się to przedstawienie w okresie wiosennym. Kolejne odsłony dopiero jesienią. Dlaczego warto poczekać do tej pory roku?

Widowisko naprawdę dodaje energii. Ci, którzy już widzieli, zapewne zapamiętają przedstawienie na długo. Dodatkowo z pewnością zostali na wiosnę zaszczepieni dużą dawką humoru i pozytywnego nastawienia do życia.

Przez 2,5 godziny przypomnimy sobie czasy lat 60. i 70., gdzie światem "rządzili" hipisi i pokój z nim związany. Miłość, seks, narkotyki, wolność i relacje międzyludzkie. Piękny wokal, niesamowita gra aktorska zdolnych, młodych i utalentowanych ludzi.

Przedstawienie napełnia widza radością, chwilami wzrusza, wprowadza w chwilę zastanowienia. "Hair" w gliwickim Teatrze Muzycznym wyreżyserował Wojciech Kościelniak, polski czołowy reżyser musicalowy.

W spektaklu występują młodzi aktorzy, wśród nich Nick Sincler, piosenkarz i znana postać z "Fabryki gwiazd". Uczulam Państwa, że rozweseli Was do łez. Aktor nawet w przerwie nie stracił stałego kontaktu z widzami, chodząc po widowni i zabawiając wszystkich.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.