Facebook Google+ Twitter

Gliwickie spotkanie lokalnych przedsiębiorców

W miniony piątek, 10 października w Gliwicach odbył się Dzień Gościa zorganizowany przez gliwicką grupę „BNI Kreacja” zrzeszającą lokalnych przedsiębiorców.

 / Fot. Przemysław Bratkowski / Fot. Przemysław Bratkowski / Fot. Przemysław BratkowskiPonad stu przedstawicieli firm spotkało się podczas specjalnego śniadania biznesowego, by poznać się, zaprezentować swój biznes, nawiązać cenne kontakty i znaleźć wspólne pole działania.

Spotkanie rozpoczęło się nieformalnymi rozmowami i wymianą wizytówek, a w części koordynowanej przez organizatorów każdy miał czas na krótką prezentację swojej działalności oraz wyrażenie swoich potrzeb w kontekście biznesu.

BNI Kreacja jest inicjatywą lokalnych przedsiębiorców z różnych branż, którzy na wzór międzynarodowej organizacji networkingowej stworzyli grupę profesjonalnych rekomendacji biznesowych. Jej członkowie spotykają się co tydzień, każdy piątek w hotelu Silvia Gold o godz. 7.00. Wszyscy zainteresowani mogą zgłaszać chęć dołączenia do grupy u jej prezesa pod numerem telefonu: 608 322 769.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.