Facebook Google+ Twitter

Global Gathering już w tę sobotę w Poznaniu!

Festiwal Global Gathering nareszcie w Polsce! Rodzimi klubowicze będą mieli co wspominać. Już 7 czerwca na Torze Poznańskim na kilku scenach wystąpią najlepsi DJ'e z całego świata.

Plakat promujący imprezę. / Fot. materały organizatoraJuż 7 czerwca wszyscy fani muzyki klubowej i elektronicznej, będą mieli okazję posłuchać swojej ukochanej muzyki na festiwalu Global Gathering, który po raz pierwszy historii odbędzie się w Polsce. Na kilku scenach na Torze Poznańskim wystąpią światowej klasy DJ'e. Pojawią się między innymi: Ferry Corsten, ATB, Eric Prydz, David Guetta, Wet Fingers, Paul Thomas... i wielu, wielu innych. Także polskich wykonawców.

Początkowo impreza organizowana była wyłącznie w Wielkiej Brytanii, jednak przyciągała fanów z całego świata (w tym także z Polski). Sukces jaki odniósł projekt Global Gathering spowodował, że festiwal odbywa się również w takich krajach, jak: Stany Zjednoczone (Miami, Las Vegas), Turcja, Ukraina i Malezja. Hasło, które przyświeca temu owemu wydarzeniu muzycznemu to: muzyka, tolerancja, bezpieczeństwo.Pierwsza polska edycja największego na świecie festiwalu muzyki klubowej będzie nie tylko świętem dla fanów tego gatunku, ale również „podniebnym świętem”. W programie imprezy znalazły się również atrakcje lotnicze (tradycja brytyjskiej edycji GG), nad którymi pieczę sprawował będzie Aeroklub Poznański.

W programie:

- pokaz lotniczy słynnej polskiej grupy „Żelazny”,
- pokaz skoków spadochronowych,
- całonocne loty balonem na uwięzi dla wielbicieli podniebnych atrakcji.

Organizatorem festiwalu jest Agencja MSM Events.

Więcej szczegółów na: http://poland.global-gathering.com/pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.