Facebook Google+ Twitter

Global Schindler Award - ponad 1500 uczestników z całego świata

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-12-17 11:51

Zakończyła się rejestracja do konkursu Global Schindler Award 2015. Ponad 1500 zgłoszeń z 58 krajów, w tym przeszło setka z Polski – ten imponujący wynik spowodowany jest rozszerzeniem zasięgu Schindler Award na cały świat

Global Schindler Award jest jednym z najbardziej prestiżowych międzynarodowych konkursów skierowanych do studentów, skupiającym się na projektowaniu przestrzeni miejskich. Stanowi unikalną szansę dla studentów architektury, urbanistyki i planowania, aby mogli wcielić z życie swoje pomysły w ogólnoświatowym wyzwaniu tworzenia zrównoważonych i przyjaznych miast.

Schindler Group wraz z partnerem akademickim konkursu ETH Zurich z niecierpliwością czekają do 31 stycznia 2015 r. na prace konkursowe uczestników konkursu, którzy w swoich projektach zaproponują rozwiązania dla chińskiego miasta Shenzen, położonego w delcie Rzeki Perłowej. Studenci w swoich pracach połączą rozwiązania mobilności, urbanistyki i globalizacji. Międzynarodowe jury złożone z wybitnych praktyków i ekspertów przyzna nagrody warte 150 000 USD, a wyniki zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali wręczenia nagród wiosną 2015 r.

W nadchodzących miesiącach, podczas gdy studenci będą pracować nad swoimi zgłoszeniami do konkursu, wszystkie aktualności, wywiady i artykuły dotyczące Global Schindler Award, będą publikowane na stronie dedykowanej konkursowi www.schindleraward.com. Zbliża się zatem pracowita zima i ekscytująca wiosna w związku z faktem, że ten ogólnoświatowy konkurs dla studentów wkracza w kolejną fazę.
(Magdalena Nowak)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.