Facebook Google+ Twitter

GlobalShop.me - jedyny taki sklep internetowy w Polsce

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-01-02 12:21

W Polsce powstał nowy portal, przyjmujący postać sklepu internetowego, w którym można kupić produkty dla nierodzimej mniejszości ukraińskiej. Powstał on z inicjatywy osób, które tak jak 300 tys. obywateli polskich ma korzenie ukraińskie.

Jako mniejszość narodowa w Polsce postanowiliśmy stworzyć sklep z tradycyjnymi i narodowymi produktami udostępniony na stronie http://globalshop.me, które pozwolą wszystkim obcokrajowcom poczuć chociaż odrobinę swojej rodzinnej ojczyzny. Ponadto, zależało nam na zapewnieniu dostępu do ojczystej kultury ich narodu w postaci muzyki, literatury i sztuki (płyty w języku narodowym, książki i rękodzieła). Nikt przed nami nie zainicjował takiego pomysłu i jest to wyjątkowa okazja do stworzenia czegoś bardzo potrzebnego, a zarazem nowego na polskim rynku. Jako osoby, które z historycznych przyczyn również znalazły się na obczyźnie, staramy się zapewnić mniejszościom narodowym dostęp do takich produktów, jakich sami szukaliśmy i mimo usilnych starań nie znaleźliśmy.
Sklep Internetowy ma szansę rozwinąć się nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie, ponieważ potencjalni klienci, czyli mniejszości narodowe, to istotna część społeczeństwa każdego kraju. Forma jaką przyjęliśmy – sklep online – daje duże możliwości nie tylko nam, ale również klientom, którzy w dzisiejszych czasach wybierają wygodne rozwiązania. Produkcja towarów nie będzie masowa, dlatego też wyróżniać będziemy się oryginalnością opartą na patriotyzmie poszczególnych narodów. W spisie towarów znajdą się przede wszystkim narodowe stroje, produkty zawierające elementy symboliczne danego kraju, rękodzieła kojarzone z poszczególnymi państwami, a także dekoracje w kolorach narodowych. Ofertę sklepu uzupełni biżuteria ludowa, książki w języku mniejszości narodowej, płyty CD z filmami i muzyką oraz aktualne, popularne gadżety sprzedawane w innych państwach.
(Natalia Kijko)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.