Facebook Google+ Twitter

Głos Wielkopolski naprawia swój błąd

9 listopada rozpoczął się konkurs ,,Mieszkanie za czytanie" zorganizowany m.in. przez dziennik "Polska". Do drugiej odsłony konkursu w sobotniej "Polsce - Głosie Wielkopolskim" wdarł się błąd. W poniedziałek zostanie on jednak naprawiony przez redakcję dziennika.

Kwestia dotyczyła sobotniego wydania regionalnego dziennika. Konkurs polega na kupowaniu do 7 grudnia każdego numeru gazety i zbieraniu znajdujących się tam kuponów. Czytamy krótki artykuł i odpowiadamy na proste pytanie. Gdy już zbierzemy kolejnych 25, wysyłamy je do końca roku. Potem zostaje tylko czekać, aż zostaniemy wylosowani.

Jednak na drugim kuponie pojawił się błąd.

Pytanie brzmiało - Określenie ,,rynek pierwotny" odnosi się do mieszkań. Tutaj mamy trzy odpowiedzi:
a)wyższa niż poza miastem
b) taka sama jak poza miastem
c) niższa niż poza miastem
Niestety są to odpowiedzi na pytanie z kuponu numer 1. Tak więc, niemożliwe staje się jego prawidłowe wypełnienie.

Zgodnie z regulaminem konkursu czytelnik musi zebrać 25 prawidłowo wypełnionych kuponów. Jak się okazało błąd w edycji dotyczył tylko Głosu Wielkopolskiego. Na przykład w Dzienniku Łódzkim kupon był prawidłowy prawidłowy. Udało mi się skontaktować z redakcją Głosu Wielkopolskiego. Okazuje się, że w jutrzejszym wydaniu dziennika ukażą się dwa kupony. Jest to forma rekompensaty ze strony gazety dla czytelników, którzy kupili sobotnie wydanie dziennika. Jak zostałem poinformowany, także kupon z błędem zostanie uznany, jeżeli dotrze takowy do redakcji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.