Facebook Google+ Twitter

Głos wyborcy na temat wyborów prezydenckich

Pan Jarosław Kaczyński, lat 62, nie nadaje się na prezydenta.

Moim zdaniem wszyscy kandydaci na urząd prezydenta powinni być przebadani przez jedną i tę samą komisję lekarską pod względem zdrowia fizycznego i psychicznego. Jarosław Kaczyński, lat 62, nie nadaje się na prezydenta, ponieważ ma istotny feler charakterologiczny: nie ma prawa jazdy, nie ma konta bankowego, jak sam powiedział, nie ma żony i dzieci. Czy może wiedzieć z autopsji cokolwiek o życiu i codziennych problemach przeciętnego obywatela? A co z nowoczesnym państwem?

Oprócz tego nie szanował urzędu prezydenta państwa polskiego, paląc kukłę urzędującego prezydenta Lecha Wałęsy. Zwodził Polaków: obiecał, że tak długo jak jego brat Lech będzie prezydentem, on nie będzie premierem. Był złym bratem - nie wystąpił w obronie pierwszej damy, pani Marii, wspaniałej kobiety, kiedy ojciec Rydzyk nazwał ją czarownicą tarzającą się w błocie.

Co dobrego zrobił dla Polski, jakie rozwiązał problemy, kiedy był szefem rządu, dodajmy w okresie wysokiej koniunktury i dostał od premiera Belki w spadku po rządach SLD kilka miliardów złotych?

Podobno pan Jarosław, ma charyzmę, w opinii pani Staniszkis i nie tylko, a znamy przecież z historii przykłady ludzi z wyjątkową charyzmą, którzy pociągnęli za sobą masy i w efekcie doprowadzili swoje narody do klęski. Człowiek pragnący władzy dla samej władzy nie zmieni się z wilka w bezbronnego baranka.

Jeżeli Kaczyński zostanie prezydentem, (w co nie wierzę), to pogratulować należy kościołowi w ogóle, a wyznawcom ojca Rydzyka w szczególności.

Warszawa, maj 2010. Chodząca na wszystkie wybory Staszka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.