Facebook Google+ Twitter

Głosowanie na DO i Blogera 2009 Roku zakończone!

Zakończył się etap głosowania w IV edycji konkursów na Dziennikarza Obywatelskiego Roku i Blogera Roku, organizowanych przez serwis Wiadomości24.pl. Wyniki ogłosimy 11 marca podczas finałowej gali konkursów. Na zwycięzców czekają statuetki, dyplomy i nagrody rzeczowe - laptopy, smartfony i cyfrowe aparaty.

Ubiegłoroczny konkurs. W kategorii "Kultura i media" triumfował Radosław Piekarz (redlog.pl), Adam Fidusiewicz (mroczne-kalesony.blog.pl) zajął drugie miejsce. / Fot. Mariusz JakubowiczKoniec etapu głosowania w konkursach mających wyłonić najlepszego dziennikarza obywatelskiego i najlepszego blogera 2009 roku nastąpił o północy. O tym, kto otrzyma tytuły, komu przypadną nagrody zdecydowali ci, którzy oddali głos na blogera lub dziennikarza obywatelskiego na stronie Wiadomości24.pl.

Nie wymagaliśmy sms-ów, wystarczyło wejść na stronę i oddać głos. Wszyscy, którzy zagłosowali i do 13 kwietnia zarejestrują się w serwisie Wiadomości24.pl, wezmą udział w losowaniu laptopa. Losy konkursu ważyły się do ostatniej chwili, bo czołówka kandydatów, na których oddano najwięcej głosów, zmieniała się jak w kalejdoskopie.

 / Fot. Materiały własneKonkurs Bloger 2009 Roku:

Do północy 24 lutego odbywały się dwa równoległe głosowania. W pierwszym głosy oddawali wszyscy internauci. Wybierali najlepsze blogi w każdej z pięciu kategorii (Polityka, Kultura i media, Życie, Internet i technologie, Fotoblog). Każdy użytkownik sieci mógł głosować raz w każdej z kategorii, czyli w sumie oddać pięć głosów.

W drugim głosowaniu uczestniczyli tylko członkowie Kapituły Blogerów, w skład której wchodzą wszyscy autorzy zgłoszonych blogów. Wyłonili Blogera 2009 Roku. Każdy miał tylko jeden, równoważny głos, który mógł oddać na jednego przedstawiciela blogosfery.

Jak można było oddać głos na najlepszego bloga w kategorii?

Aby poprzeć konkretny blog w jednej z pięciu kategorii, należało z poziomu panelu głosowania kliknąć w odpowiedni button przy nazwisku swego kandydata, a następnie podać swój email, na który wysłany zostanie email weryfikujący. Użytkownicy posiadający konto w serwisie i zalogowani nie musieli podawać adresu email.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (25):

Sortuj komentarze:

Co z losowaniem laptopa ? Komu gratulować? 13 kwietnia minął termin rejestrowania się - uzupełniania profili osób które wzięły udział w głosowaniu, a które miały wziąć udział w losowaniu nagrody. Czyżbym przegapiła zwycięzcę? ;)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

zastanawia mnie czemu Damian Leciak nie został nominowany

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Wyniki ogłosimy 11 marca podczas finałowej gali konkursów." gali.... :D mam przyjść w kościelnych butach?:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Proponuje abysmy link do tej audycji dostali w mailingu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

I jak? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

fakt, napięcie jest dopiero teraz ! i rośnie z każdym dniem, a za tydzieś to już z każdą godziną będzie większe.

Komentarz został ukrytyrozwiń

nie moge sie doczekac wynikow :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

ciekawy jestem kto wygrał głosami internautów jak i kapituły ale trzeba czekać

Komentarz został ukrytyrozwiń

I takim sposobem klamka zapadła o północy :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

To, że w regulaminie tak jest napisane to wiem. Ale chodzi mi konkretnie o to, że sformułowanie "do północy 24 lutego" i "do 24 lutego włącznie" znaczą co innego. Stąd rozbieżność co do zakończenia głosowania. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.